Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elérkeztünk a 14ik hétbe és...

Elérkeztünk a 14ik hétbe és abba reménykedtem, hogy vége lesz az émelygős, öklendezős, olykor hányós korszaknak. Sajnos még tart, ráadásként undorodom nagyon sokféle ételtől. Nálatok hogy van, volt ez, kinél meddig tartott?

Figyelt kérdés
2014. dec. 16. 21:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem hányás nem volt, csak hányinger, hátfájás, gátseb fájás-előző terhesség öröksége-,álmosság, fáradtság, szédülés....végig. Emellett még jött a rettegés, mert volt két vetélésem is a két terhesség között. A hátfájás volt a legbrutálisabb, meg a fáradtság álmosság. Minden nap 8-10-ig keményen megküzdöttem azért, hogy ne aludjak el állva. Az utolsó pár hétre még bejött a kézzsibbadás itt..aztán 38 hétre sürgősségi császárral szültem a múlthéten, úgyhogy most meg attól szenvedek. Kitartás, egyszer majd csak vége lesz.
2014. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. gyereknél végig volt hányingerem, szagérzékenységem.
2014. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az első babával volt 24 órában hányingerem, egészen majdnem félidőig, amikoris egyik napról a másikra elmúlt. A másik kettővel semmi ilyesmi bajom nem volt szerencsére.

Lassan nálad is elmúlik majd. :)

2014. dec. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 6. héttől a 28. hétig hánytam,hányinger, szag érzékenység, a paradicsomtól neg egyenesen undorodtam . Kaptam narancsot és rájöttem hogy elmulasztja a rosszullétem onnantól minden nap ettem és elmult a hányós korszakom, viszont az utolsó héten vissza jött nem hánytam csak iszonyat hányingerem volt
2014. dec. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!