Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 3 hónapos tapszeres baba...

3 hónapos tapszeres baba mennyit és hanyszor eszik egy nap?

Figyelt kérdés
2015. márc. 10. 16:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én babám pénteken lesz 3 hónapos, reggel 150 "5 kanál" tápszert kap,az olyan 160-nak felel meg.

És utána pedig 120 "4kanál" olyan 130 lesz. 4-5ször eszik egy nap. Nem tudom mert már nem írom. Azért írtam mert 11hétig anya tejet is kapott.

2015. márc. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
3,5 hós tápszeres babám 6*-7* 120ml-t este 150ml-t eszik
2015. márc. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én kisfiam csütörtökön lett 3 hónapos, esténként fogadja el csak a cicit sajnos..

Napközben viszont egyszerre csak 60-70ml-t tud megenni. Szóval ő így sűrűbben eszik, de a teljes előírt 150ml-t kb 2-3 alkalommal eszi meg. Védőnőm szerint nem gond, kevesebbet bír a pocija, nekem sem okoz semmi problémát, örülök, mert így kevésbé fáj a pocija, viszont egy nagyobb séta közepén bizony meg kell állni enni :)

2015. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!