Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan tudnám elfogadtatni...

Hogyan tudnám elfogadtatni kislányommal a tápszert?

Figyelt kérdés

Kislányom 2,5 hónapos, és idáig csak anyatejet kapott.

De egyre kevesebb a tejem napról-napra, mindenképpen pótlás kellene.

Viszont nem hajlandó a tápszert meginni, már teljesen kétségbe vagyok esve. Kétfajta etető cumival is próbálkoztunk. Mit tanácsoltok, más is volt ilyen helyzetbe?


2015. ápr. 10. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindegy milyen cumi, milyen tápszer. Mindenekelőtt azzal kell kezdeni, hogy lenyugszol. Picike még, ha érzi rajtad, hogy ideges, feszült, ijedt vagy ő is. A tejedet mentsd, pihenj, fejj szopik között, igyál Karamalz sört (erre azt mondják nagyon jó) laktoherb teát, rengeteg 3-4l folyadékot naponta. Elképzelhető, hogy a tápszer nem ízlik neki, de az is, hogy rossz cumival próbálod. Mam ami laposabb, ezt szokták szeretni, vagy az Aventet ami hasonlít a bimbó alakjához.
2015. ápr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kicsit off, de én is ebben vagyok benne éppen, 5 hónapos a kislányom. Már kb 3 hónapos kora óra próbálkozom mindennel, de semmi eredmény. Mam-os, és Avent cumin, és három féle tápszeren túl vagyunk. Már pohárból is próbáltam. Nem derült ki számomra, hogy a tápszer, vagy a cumi nem kell neki. Holnap jön a csőrös pohár próba, ha minden kötél szakad, akkor a szoptanít. A hozzátáplálást elkezdtem, így a fogyása megállt, de folyadékot nem tudok eleget belediktálni.Már azon gondolkodtam, belekanalazom.

Nekem azt mondták, folyamatosan próbálkozzunk a cumikkal, és szerintem a pohárból ivást is gyakorolni fogjuk.

2015. ápr. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!