Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 hónapos babátok mennyi...

2 hónapos babátok mennyi tápszert eszik alkalmanként?

Figyelt kérdés
2015. jún. 19. 12:02
 1/3 Wiky93 ***** válasza:
120-150et evett ebben a korban.
2015. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90-120 ml-t evett. Most lesz négy hónapos, most is 120-at eszik. (a víz mennyiséget írtam)
2015. jún. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Briguska99 válasza:
Úgy emlékszem 140-150ml-t evett. Amikor úgy láttam hogy egyre többször szívta ki az összeset az üvegből és még üresen is szívogatta, akkor mindig emeltem az adagot. Most 3 hónapos és 170ml-nél járunk. :) és most már csak kb 3-4 óránként éhes, de a tápszer mellé folyadék is szükséges, főleg nagy melegben! Én sose várom meg hogy sírjon azért mert szomjas. 4 hónaposan viszont el lehet kezdeni a tápszeres babáknál a hozzátáplálást mert a tápanyag szükségletét már nem fogja maximálisan kielégíteni a tápszer. :)
2015. jún. 24. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!