Van olyan itt, akinek a babája nem cumisüvegböl kapja a tápszert?

Figyelt kérdés
8 honapos a babám, anyatejes, még soha nem kapott tápszert. Nem fogadja el a cumisüveget, és amiatt aggodom, hogy mi van, ha 1-2-3 honapon belül, vagy a közeljövöben elfogy a tejem. Akkor hogyan fogja meginni? Van itt bárki, akinek a BABÁJA (tehát nem kisgyerek) nem cumisüvegböl issza a tápszert? Miböl?
2015. júl. 8. 21:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Bár az én babám elfogadja a cumisüveget, de előtte próbáltam a svéd itatópoharat. Nálunk mondjuk nem vált be, de hallottam olyat, hogy kórházban újszülött osztályon ezt használják, mert szopóreflexszel működik.
2015. júl. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jelentem, itt vagyok én. Már nem baba, de Édesanyám mesélte, hogy soha nem fogadtam el a cumisüveget. Megszívtam, majd kicsorgattam 2 oldalt a számon, ennyi volt a produkció. Akkoriban nem volt tanulópohár, így sima bögréből itatott, kb fél éves koromtól. Teát (abban az időben teáztatták a csecsemőket) meg kezdettől, kb 2. hónapos kortól adott sima pohárból. Szóval van ilyen, igen.
2015. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
abból add amiből a vizet is adod neki. barátnőm a kezdetektől kávés pohárból itatta a babáját, vizet és tápszert is abból kapta :)
2015. júl. 8. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na itt a probléma, hogy a vizet se nagyon issza igazábol semmiböl. A pici janás üvegböl talán lecsuszik néhány korty néha, de vagy fél deci meg mellé megy. Azért ez még vizzel oké a 40 fokban, de tápszerrel azért más a helyzet. Remélem hamarosan inni fogja a vizet valamiböl, amiböl majd késöbb a tápszert is kaphatja, ha kelleni fog.
2015. júl. 8. 23:06
 5/5 anonim ***** válasza:
A medela calma cumisuveget hasznalom, ez pont ugy mukodik, mintha cicit szopizna. Kicsit draga (7500ert vettem), de megeri, rogton tudta hasznalni a babam. Vizet egyebkent az enyem se issza, max a kamillateat egy kicsit.
2015. júl. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!