Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ha egy 8 hetes babának cumisüv...

Ha egy 8 hetes babának cumisüvegből adok vizet folyadékpótlásként, akkor lehet tőle cumizavaros, vagy az csak akkor van, ha tápszert kapna belőle?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 11. 11:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy mit kap belole, a cumi az cumi. De miert kell itatni?
2014. ápr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
13%

Mi a fene az a cumizavar? az én gyerekeim minden folyadékot 8-12 hónapos korában cumisüvegből, vagy vizet csőrösből kaptak, mégis 1,5 évesen már mindent pohárból kértek. Kivéve az esti tejcsit. Nem értem mi az a cumizavar. Most 7 és 9 évesek egyik sem cumisüvegezik. sőt én se aki cumisüvegezett vagy 2 éves koráig. Mik ezek az új hóbortok. Cumizavar.

Egyébként minekk neki víz? Gondolom még nem eszik szilásrdat

2014. ápr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
35%
cumizavar ... atya isten ... már megint kitaláltak valamit a pszichológusok?
2014. ápr. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Itt egy 8 hetesrol van szo nem 8 honapos. A cumizavar letezik sajna mikor az ilyen picik cimisuvegbol kapnak vmit rajonnek, h onnan konnyebben jon es nem akarnak szopni mert azert az melosabb:-)

Elso voltam

2014. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%
ne adj neki csak anyatejet, mert az is kiválóan oltja szomját, úgyhogy ha szomjas nyugodtan tedd a cicire, ne az órát nézd.én így csinálom 6.5 hetes kisfiú mamája
2014. ápr. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mit kell problemazni ezen a cumizavaron oruljon aki meg nem talalkozott vele... Attol meg letezik.
2014. ápr. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

A cumizavar az, amikor a cumisüveges pótlás miatt romlik a szopási technika, ezért nem szív olyan erősen ciciből és apadni kezd az anyatej, semmi köze ahhoz hogy később megtanul-e pohárból inni.


Egyenlőre még nem kapott semmit cumisüvegből. De csak ötször szopik naponta, egész jól be van állva a napirend. Nagyokat alszik. De a papa bogarat ültetett a fejembe, hogy itatni kéne mellette, hátha szomjas. A kutacsa is sokszor kicsit süppedtnek tűnik, viszont sokat pisil, kakil, átlagos a hízása is, a minimum minden héten megvan.

2014. ápr. 11. 11:33
 8/18 anonim ***** válasza:
54%

Na mindig tanul valamit az ember. Az enyém 8 hetesen sajnos pótolva evett. Fele cici fele cumisüveg. Mindkettő tökéletesen működött.Sőt..állandóan cuppanni akart ruhán keresztül is :) Na de mostmár tudom,van ilyesmi is. milyen jó, hogy akkor nem tudtam.

Nem kell egyébként itatnod!

2014. ápr. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%
Erre van kifejezettem olyan etetocumi ami olyan mint az anyamell, igy meg cumisucegbol is meg kell kuzdenie a tartalmaert :) nekunk aventos van :)
2014. ápr. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell vizet adni ilyen pici babának, ha anyatejes. Enyém fél éves, már két étkezés ki van váltva, de még én sem adok neki mást inni, csak anyatejet. Ezt egyébként a drnő is mondta. A nagylányom áprilisi baba, anno nagyon forró nyár volt, csak szoptattam, semmi más folyadékot nem adtam neki.

Ja, és a válasz, igen, cumizavaros lehet tőle.

2014. ápr. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!