Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Most akkor a Beba Ha Sensitive...

Most akkor a Beba Ha Sensitive hasmenés vagy székrekedés esetén használhatő?

Figyelt kérdés

Csak mert nem egyértelmű. A dobozra az van ráírva hogy székrekedés esetén. De a neten azt olvastam hogy hasmenés esetén.

A babámnak nagyon híg tőle a kakija. Ez nem gond?


2015. júl. 9. 09:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Emesztesi panaszokra jo, tehat mindkettore. Ha mostvaltottal, lehet tole hasmwbese atmenetileg. A fiam ezt kapta. Nekunk bevalt.
2015. júl. 9. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk kb.napi 6 hasmenéses kakit okozott.Nem vált be.
2015. júl. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Első babám nagyon nehezen kakilt (örültünk ha napi 1 volt) és ezt írta a doki. Tehát elvileg széklet lazító. Most második babámnál megint ezt írta, de rengeteg híg kaki van, így sztem váltunk. Nem tudom hogy ez alapvetően gond-e, de vannak sűrűbb tápszerek és lehet hogy jobb lenne az. A HA sem feltétlen szükséges, ha nincs a családban tejérzékeny.
2015. júl. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok.Nálunk annyi híg kakit csinált,hogy nem gyarapodott rendesen a kislányom.
2015. júl. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
mi hasfajas miatt kaptuk de nalunk szekrekedest okozott :/
2015. okt. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!