Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan akinel a terheseg...

Van olyan akinel a terheseg alatt inkabb hasmenes van mint szekrekedes?

Figyelt kérdés
Azt mondta a vedono ,hogy van ilyen es ne aggodjak.Nem faj semmim csak napi 3X laza vagy hasmeneses a szekletem.Probaltam kizarni eteleket de meg a sima fott rizstol is olyan.Valakinek hasonlo? 17hetes kismama.

2013. ápr. 16. 14:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mindkét barátnőmnek vastól és Elevittől volt hasmenése.Esetleg ha te is szedsz ilyeneket !
2013. ápr. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék neki :) Ha sok magnéziumot szedsz, az is okozhatja, főleg a magnézium citrát vagy citricium, ha jól írom.
2013. ápr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
szerintem a napi 3 nem hasmenés, nekem normál állapotban annyi:D nekem nem nagyon változott, sőt, van, hogy 4-5 alkalom most naponta, hál istennek székrekedésem nincs. szerintem semmi bajod, ez normálisnak mondható, ne aggódj! ha aggaszt azért, említsd a dokidnak is, nyugodtan!!
2013. ápr. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem a gyakorisaggal van problemam hanem az allagaval.Szedek terhes vitamint akkor lehet hogy az a ludas!
2013. ápr. 16. 14:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Én eddig nem szedtem terhesvitamint, de nekem is így volt, ahogy a kérdező írta. Bár én még csak 6 hetes vagyok. Az ikreimmel nem így volt, ott alig bírtam menni:(
2013. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Terhessegem alatt nekem is napi 1-3 alkalommal volt laza szeklet, elotte normal volt, szules utan viszont 1 honapig komoly szekrekedessel kuzdottem. En orultem a laza szekletnek, mert tudom, sokan szekrekedestol szenvednek terhesseg alatt, nekem a vedonom (3 gyerekes anyuka) azt mondta, szerencses vagyok.
2013. ápr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6. vok Nem szedtem vitamint, csak napi 1x1 szem Magne B6-ot.
2013. ápr. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy a terhesvitamintól van. Én folsavon kívül semmit sem szedek, és mégis folyékony a székletem.

Ne hívd hasmenésnek, mert nem az. Ez a hormonok miatt van így, 9 hónapig nagyjából így is marad. És még mindig jobb, mint a székrekedés.

2013. ápr. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Örülj neki!!!

Az első terhességemnél heti 1-2x ha volt székletem, akkor is kijött az aranyerem...

Most napi 2-3 van híg, laza, de nagyon örülök neki:)))

2013. ápr. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt nekem is inkább 2szer volt székletem egy nap, mint egyszer sem. Nem hasmenéses, normális. Én nem is értettem, hogy sokan pont a székrekedéssel szenvedtek. (Szedtem vasat, vitamint és magnéziumot is)
2013. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!