Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ti hogyan allapitjatok meg,...

Ti hogyan allapitjatok meg, hogy 70 fokosra hűlt le a víz a tápszer elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 30. 21:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Gondolom vízhőmérővel.
2015. okt. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
70 fokosra???
2015. okt. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Igen, az instrukció alapján 70 fokos vízzel kell osszekeverni először. Ha felforralom a vizet, az 100 fok körüli. Vagy ti hogyan keszititek el akkor a tápszert?
2015. okt. 30. 21:28
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Humana? :) 2 napja lett felirva, az eddigiken nem írtak 70 fokot csak ezen.


Őszintén? Úgy körülbelül. Nem mérem le. A lényeg, hogy ne kapja forrón.

2015. okt. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
54%

Nekem fiam és lányom is tápszeres.

Én babavizet bele a cumisüvegbe, a 180 ml-nek kell 30 mp és aztán bele a tápszer, összerázogatom és kész.

Én ilyen felforralom-lehűtöm dologgal nem szórakoztam soha. Ha nem volt babavíz, akkor reggel forraltam 1 liter vizet (vagy amennyi kb kellett 1 napra), aztán ugyanígy be a mikróba.

Beba pro 1-et eszik a lányom, fiam Nestlé Lactogen-t evett és simán oldódtak az iható hőmérsékletű vízben is.

2015. okt. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Igen, humana :)) Jaj, nekem meg olyan kínai ez az egész tapszeres dolog... Félek, nehogy valamit rosszul csináljak. 5 hetes babának is adhatom a babavizet mikrozva? Nem kell forralni? Valamiért nem ajánlják igy 6 hos korig. Olyan bonyolultnak tűnik meg most :( De remélem, belejovok.
2015. okt. 30. 21:47
 7/24 anonim ***** válasza:

Lehet kapni infrás hőmérő pisztolyt. A fürdővizet is lehet mérni vele, de lázgyanúnál is elég a halántékához szorítani és meg van mérve a láza. Ha magas, akkor a biztonság kedvéért lehet lázmérőzni is, de tizedfokig pontos.


Mivel nem kell hozzáérni semmihez vele, csak közel tartva meghúzni a ravaszt, nagyon jó és könnyen használható eszköz.

2015. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Babavizet nem kell forralni, azt kaphatja úgy, ahogy van.
2015. okt. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
Pontosan csak hőmérővel tudod megmérni. A 70 fokot még nagyjából sem tudnám belőni máshogy. Én babavizet melegítettem 70 fokra, bekevertem a tápszert, majd megvártam míg ihatóra hül. Ezt az időt végigordította a gyerek, így egy doboz Humana után soha többet nem vettem ilyet. Az összes többi tápszert, amit próbáltunk 40 fokos vízbe kellett keverni. A 40 fokot nem mértem hőmérővel, csak a csuklómra cseppentettem a vízből.
2015. okt. 30. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket! Tuti, nagyon hülyének fogtok gondolni, de a 40 fokot honnan érzitek, hogy az 40 fok körüli?
2015. okt. 30. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!