Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Bébiétel melegítőt vagy...

Bébiétel melegítőt vagy vízforralót vegyek, melyik hasznosabb a tápszer elkészítéséhez?

Figyelt kérdés
Akinek tápszeres a babája,hogyan csinálja? Mert én mindig frissen csinálom meg! Nem tudom lehet előre elkészíteni és hűtőbe rakni, mert a dobozon az van hogy nem lehet hűtőbe rakni!
2008. nov. 17. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is tápszeres.Én vízforralót használok.Mindig reggel forralok vízet,napközben meg csak a mikróba melegítem fel.Mindig csak annyit amennyi egy adaghoz kell.
2008. nov. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy csak erre a célra használatos lábost használtam. Szintén reggel frisset készítettettem, és mikróban melegítettem fel, ha kellett.

2008. nov. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szio

en beruhaztam egy melegitore, foleg mert fagyasztott cuccokat is melegit szepen. beallitom, hogy tej, bebikaja, vagy fagyasztott tej, és hogy mennyi, és seperc alatt megmelegíti, nem kell nezegetnem, meg probalgatnom.

2008. nov. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A vizforraló később is jó lesz. Bébikaját pedig nem eszik élete végéig a csöppség.

Nekem csak vizforralóm van és mikrózom az általam megfőtt, fagyott ételeit is.

2008. nov. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!