Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hós babám 120ml-t eszik...

6 hós babám 120ml-t eszik meg. Ez normális?

Figyelt kérdés
2 nap múlva 6 hónapos,a súlya 6400gramm.van hogy a tápszert nemis fogadja el,csak sirdogál ha a szájához teszem,és ellöki magától,de néha a tej helyett bébiételt megeszi.mennyit kellene ennie ilyen idős korában?

2015. okt. 16. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat ennel mar tobbet, 160-200 ml-t. Beszelj a vedonovel. Megduplazta mar a szuletesi sulyat ? 6 hos korukra meg kell duplazzak. Ez igy keves info amit irtal.
2015. okt. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ugyanilyen volt a lanyom. sarga jo eros tejem volt, az elejen havi egy kgot hizott..aztan lelassult az utem, 3650 grammal szuletett de 6800 gr volt 6 hosan 7 - 8 hos kora kozt duplazott. o is csak 120 miliket evett egyszeruen nem kert tobbet annak tudtam be hogy zsiros a tejem mert a gyarapodas egyertelmu volt. ha a te babad gyarapodik ne aggodj viszont nekem irtak melle Sinlacot (novenyi tejpép) kb 6 hós kora óta kapja es ettol kicsit jobban hízik. Beszelj a vedonovel mert ha szuksegesnek latjak felirjak es ez kenyelmes lesz hosszutavon mikor mar amugy se lesz annyi tejed mert ezeket a tejpepeket altalaban imadjak :)
2015. okt. 17. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem irni,2990grammal szuletett.
2015. okt. 17. 08:49
 4/4 anonim ***** válasza:
akkor meg vegkepp kar aggodni ha feleves korig duplaz az jo sulynak mondhato. a te babad még tul is teljesitett. ha havi 100-150 grammot hizik ezentul az is normalis
2015. okt. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!