Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba Ha Sensitiv tápszerre...

Beba Ha Sensitiv tápszerre váltottunk mert hasfájós a fiam. A széklete zöld lett. Baj ez?

Figyelt kérdés
Amugy nem kakil minden nap csak minden második nap. Ja és nem kemény inkább laza folyékony. Baj lehet?
2015. nov. 1. 15:35
 1/9 anonim ***** válasza:
A miénk is az volt ,és nálunk is volt baj a széklettel de megoldódott. Az orvos azért ezt mondhatta volna nektek :S
2015. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mi volt nálatok a baj? Hogyan oldodott meg?
2015. nov. 1. 15:56
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én lányom is azt eszi, zöld az övé is.

Neki még ezzel is szorulása van. Minden nap próbál kakilni( ilyen fajta, nem baj, ha a tied csak minden másnap). Csak nagy kínlódások árán sikerül neki csak.

Neked mennyit eszik belőle? Kislányom 11 hetes és napi 4-5x 90-120 ml-ket. Majdnem fele annyit, mint ami a dobozon van. Megköszönöm ha reagáltok rám. :)

2015. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az én fiam 5 hetes. Napi 6x vagy 7x eszik 100-130 ml között. De bukos is.
2015. nov. 1. 17:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez ilyen. Én felhívtam ijedtségemben az orvost, csináltunk széklettenyésztést (ami negatív lett) és azt mondta ez ilyen tápszer meg amúgy a dobozán is rajta van. Ő is kétnaponta kakil tőle de erőlködés nélkül.
2015. nov. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3as vagyok. Az én kislànyom is kibukja a felesleget, így nem is tudok többet " belenyomni". Azt mondják amíg hízik nem baj, hogy keveset eszik. De azért aggódok.
2015. nov. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Rajta van a dobozan h zoldre szinezheti a szekletet. Ha bukos akkor Ha/Ar tapot adjal neki. Vagy a humana bananos tapszert. Az kimondotta. Arra van.
2015. nov. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Fiamnál is 2 naponta van zöld kaki ettől de az tényleg 2 napi adag. Orvos azt mondta ez oké de ha még ritkábban lenne, az már baj. A zöld színre meg tenyésztést kért ami negatív lett..
2015. nov. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyébként 6-7x eszik 90-100 milit és 5 hetes.
2015. nov. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!