Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hetes babám elég hasfájós....

6 hetes babám elég hasfájós. Van hogy egy órát görcsöl és csak utána jön ki a kaki, ami zöld. Ez lehet a hasfájás oka, vagy mert adtam neki Grippe Watert?

Figyelt kérdés
Amúgy van sárga gyorsan érkező kakink is.
2008. jún. 22. 12:16
 1/4 A kérdező kommentje:
Csak akkor adok neki grippre watert, ha fáj a hasa.
2008. jún. 22. 12:25
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen.

A zöld kaki akkor van hogyha fájt a hasa .

2008. jún. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
nem lehet hogy a kelevény maradványai most jönnek ki a babádbol nekem az öcsikém volt ilyen hasfájos és azt mondták azért mert késön ment el a kelevény nála sokat simogasd a hasikáját és egy kis gyermek teát is adhatsz neki.
2008. jún. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

mi is ezzel küszködünk bár csak 3 hetes a lányom. próbáltam már sokmindent, masszírozásból az vált be, hogy hasra fekteted és csipőlapát magasságában gerinctől kifelé simító mozdulatokkal maszizd, ez segít neki, valamint jobb oldalára fektetve , a bal oldalt maszizod finoman felülről lefelé. ezen kívül én iszom babamosoly teát, így nem csikarja a hasát annyira míg kijön neki a puki , kaki, (így is erőlködik ugyan, de nem annyit) arról nem is beszélve hogy így nem közvetlenül ő kapja a teát, hanem a tejbe kerül bele. a zöld kaki akkor baj, ha nyákos is, akkor orvos.

remélem tudtam segíteni :). ja és figyeld hogy mit eszel te, elsősorban az a legfontosabb, hiszen az kerül bele a tejbe.

szió :)

2008. jún. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!