Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mi a véleményetek a DM babylov...

Mi a véleményetek a DM babylove sajatmarkas tejitalrol?

Figyelt kérdés

Kisfiam 16 honapos, meg nem szeretnem bevezetni a tehentejet. Mar egy ideje foglalkoztat ez a tema, ezert kerem ki a véleményeteket. Először milumilt kapott, aztan hippet, majd humanat, igazabol mindegyiket elfogadta, de a hipp csuszott a legjobban. A problema azzal van, hogy nagyon jo etvagyu kisfiu leven, egy doboz tapszer 3-4 nap alatt elfogy, ami havi szinten kb 20.000 ftba kerul. Ne ertsetek félre, nem állunk rosszul anyagilag, belefer a költségvetésbe, de mégis túlzásnak erzem ugy, hogy ennyi idős gyerekeknek sokan mar gond nelkul tejet adnak. Szoval korbeneztem a piacon, és megakadt a szemem a babylove tejitalon.


Ad valaki ilyet a babajanak? Nem rossz minőségű? Szereti?


Elore is köszi a válaszokat.



2015. nov. 2. 14:12
 1/6 anonim ***** válasza:
55%

Bocs az offert, de azt lattad a polcon? Nem hianycikk? Lehet kapni? Mert annak nagyon orulnek...

En babylove tapit adtam a lanyomnak es imadta... a tejitalt meg nem probaltuk, de nem hinnem, hogy problema lenne a nemet minoseggel meg egyaltalan a babylove markaval...

Amugy bocsi, de nem ertelek. Ha egy huszas havonta siman belefer nektek a koltsegvetesbe a gyerek tejitalara, akkor miert nem veszel egy dobozzal a kerdeses termekbol kiprobalni. Igazan elenyeszo osszeg 1200 huf a havi 20 ezerhez kepest. ...

2015. nov. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt. Igen, lattam mult heten, de az igaz, hogy nem tanulmányoztam at melyik fajtat, tapszert, vagy tejitalt, csak az árát neztem, de ha hianycikk, mar lehet en sem kapok holnap...


Lehet félreérthető volt a kerdesem bocsi. Kipróbálására szeretnek venni egyet, de ha tobben azt a választ írjak, hogy rossz minőségű, rossz ízű, nem eszi a babaja, akkor hagyom a csudaba.


Errol jutott most eszembe, h ha ezt nem lehet kapni esetleg, akkor a rossmanosrol van vélemény esetleg?

2015. nov. 2. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányom imádja a Dm-s tejitalt, és sosem volt errefelé hiánycikk(Budapest). A Rossmanos nekünk nagyon nem jött be, nehezen oldódott, és furcsa szaga is volt.
2015. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jol ertettem a kerdest, ezert erthetetlen, hogy miert nem lehet kerdezes nelkul megvenni egy 1300 hufos tapit, ha 20 ezer nem gond erre a celra...
2015. nov. 4. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha ennyire nehezen veszi be a gyomrod, h tanult ember leven jol kerestem, es nem minimálbérert szívtam a soron, kerlek sonfordalj masik kérdéshez, es ne offolj.


Pont nem izgat, h te erted e vagy nem, h miért tettem fel a kérdést, amit mar amúgy megválaszoltam.

2015. nov. 4. 07:18
 6/6 anonim ***** válasza:

Tanult ember leven eleg alpari a stilusod... nem irigykedem es nem erdekel az anyagi helyzeted, sem a diplomaid szama... egyszeruen nem ertem, ha 20 ezer nem gond havonta tejitalra, akkor mit kell vacilalni 1300 hufon, hogy kiprobald tetszik e a gyereknek...

Sajnalom, ha ez az eszrevetel ennyire kiakasztott, de te magad irtad le, hogy 20 ezer erre a celra nem gond...

Bocs az offert meg egyszer es somfordalok is at a minimalberesnek gondolt mivoltommal masik kerdeshez...

Szep napot nektek!

2015. nov. 4. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!