Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen márkájú cumisüveg vált...

Milyen márkájú cumisüveg vált be nektek?

Figyelt kérdés
8 hónapos a babám. A mostani baby bruin. Mielőtt elkezd rendesen inni belőle fél óráig csak nyammogja. Váltanék, hátha egy másik fajta jobban bejön neki.
2015. nov. 17. 09:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Avent.
2015. nov. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
aventesből iszik a 1,5 évesem, a tommy tippee nekünk annyira nem vált be, most már a csőrös MAM-okat vettem elő, de azokat szájába se veszi egyenlőre...gondolom mert nem dudlis hanem csőrös
2015. nov. 17. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

A fej biztosan jó neki? Lehet nagyobbra kellene váltani.


Én még a Nukot használtam a legtöbbet, de igazából ő is eléggé utálta a cumisüvegeket. Így amint lehetett csőrös üvegre váltottam (kb 8-10 hónaposan), na ez meg állandóan bebüdösödött akármennyit mostam/sterilizáltam, aztán amint tudtam pohárból itattam.

2015. nov. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, lehet akkor avent lesz. Én is gondoltam erre, h kicsi... Egy ismerősöm a sima auchanosat ajánlotta. Azt próbálta esetleg valaki?
2015. nov. 17. 10:02
 5/18 anonim ***** válasza:
2 auchanos cumisüvegünk is volt, a kádban játszik vele, soha egy kortyot nem volt hajlandó inni belőlük. Nekünk is Avent van, Classic.
2015. nov. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
A mi fiunk csak a mam-osat fogadja el. Nagyon szeretjük, könnyű tisztítani is.
2015. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Mam vált be nálunk
2015. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mam.
2015. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak a MAM vált be ,a többit csak rágcsàlta.
2015. nov. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekünk is a mam vált be. Aventtel kezdtünk megvettük a kezdő szettet, de azzal nem tudott szépen enni. Aztán vettünk mamos cumikat bele , mert ezek kompatilibisek egymással és azzal szépen evett. Azóta már a mamos itató poharat használjuk, abból is szépen tud inni.
2015. nov. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!