Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem gond ha a 3hónapos babám...

Nem gond ha a 3hónapos babám még újszülött eteő cumival eszi a tápszert? A nagyobbtól fulladozik. Avent cumisüveg.

Figyelt kérdés
2015. okt. 22. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
nem, nem gond, én is így csináltam!:)
2015. okt. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 7 hónaposom is azzal eszik. Kicseréltem a 3 hónapostól ajánlottra, addig nem ivott, amíg vissza nem cserélte.
2015. okt. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az 1 évesem is egyes etetőcumival eszik. A kettest kipróbáltuk, konkrétan majdnem megfulladt. A hármast már ki sem próbáltuk...
2015. okt. 22. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 YinSu válasza:
A korhatár rajta csak tájékoztató jellegű. Vannak olyan babák, akiknek több kell és gyorsabban egy idő után. Mi kb. 2 hó csúszásokkal váltottunk, de max a 2-es volt. 6 hós kora körül vettem variábilisat, nagyon szerettük, mert a Picinek is volt olyan napja, amikor elnyammogott lassún, de volt, hogy sitty-sutty bevallott 150 ml-t. Ilyeneken ne is izgulj, te tudod,hogy a babádnak mik az igényei, milyen a ritmusa.
2015. okt. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Dehogy baj!! :D csak az Ő igényeit kövesd figyelemmel és minden rendben lesz! Tudja mi a jó neki. Az ösztöneik erősek :) Ez mindenre érvényes velük kapcsolatban.
2015. okt. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat mindenkinek!!
2015. okt. 25. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
Kimondottan jó, hogy szívnia kell. A cicit is szívni kell. Egyre több a fogszabályozós fiatal azok között, akiket tápszerrel tápláltak, és nem kellett az etetés közben szívóhatást kifejteni és a szájpadjuk nem lett megfelelő méretű. A fogváltáskor nem fér el az összes foguk a szájukban a fogíven...
2015. okt. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!