Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Beba 1 pro tapasztalatok?...

Beba 1 pro tapasztalatok? Milyen sűrűn eszi/ette a babád?

Figyelt kérdés
3 hónapos fiam kb 2 órát bír ki.
2015. dec. 27. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:

a súlyához viszonyítva ki lehet számolni egy evésre mennyi a szükséglete a csecsemőnek

valszeg kevés adagot adsz neki, ha má 2 óra múlva éhes

vagy óra múlva nem az éhség a baja, csak félreérted a jelzéseit

2015. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*már
2015. dec. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem fogad el többet. Nagyon kételkedve etettem 2 óra eltelte után eleinte is de tényleg éhes. Megeszi az adagját minden evésnél. Az adagja napi szinten rendben van (850-900 mili de van mikor több, 2 hósan volt 5,4 kg), reggel 7-8 körül eszik először, este 8-9 körül utoljára, ez a 7. étkezése. Mindig addig etetem, amíg elfogadja. Büfi után is próbáltam nem egyszer de akkor is éhes lesz 2 ora múlva és van mikor ennyi idő sem telik el. Tápszerváltáson gondolkoztam ezért kíváncsi vagyok van-e akinek hasonló gondja volt a bebával illetve másikkal visszaállt-e a rend.
2015. dec. 27. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt ugyanígy. Lányomnál végig Bebár használtunk, neki elég volt, de fiamnak nem. 2-3 hónaposan váltottunk Milumilra, mert volt, hogy megevett 180-210 ml-t is és max 2 óra múlva ismét kérte. Ahogy váltottunk elég volt 150 ml is és simán kibírt 3 órát. Sőt onnan kezdve éjszaka sem kelt csak max 1x.
2015. dec. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Vettem Milumilt. Délben evett, délután 4-kor, azóta még most sem. Furcsa egy kicsit, úgy tűnik beválhat a tápszerváltás.

2015. dec. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!