Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő alatt nyílhat ki a...

Mennyi idő alatt nyílhat ki a méhszáj? 3 hete 2000-es volt, néhány napja sűrűn keményedik a pocim, nyilalgat a hüvelyem felé. Már 4X2 MagneB6ot szedek. Szerdán megyek dokihoz. Mire számíthatok? Tapasztalatok? 27 hetes km

Figyelt kérdés
2009. dec. 19. 16:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 20. héttől volt folyamatosan kő kemény. Kaptam magnéziumot rengeteget, majd 2000 lett a méhszájam a 20. héttől. 32. héten megindult a szülés, de visszatartották-infúziót kaptam-tachikard lett a baba-ctg fájástevékenységet mutatot, DE a méhszájam ugyanúgy 2000 maradt.

A 40. héten burkot repesztettek, indították a szülést.

Ez az én példám.

Nem feltétlenül nyílik ki. Egyébként nekem is nyílalt a hüvelyem, minden pillanatban azt hittem,hogy elfolyik a magzatvíz és megszülök, és mindez a 20. héttől.

2009. dec. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En 31 hetes vagyok. Harom hete voltam dokinal, akkor csak rovidulve volt meg a mehnyak, szinten 2000-es. Most penteken ismet megnezte a doki es mar nyilik is, 2100-as.

Ez a masodik babam, az elsovel egyaltalan nem kemenyedtem a 37. hetig, most mar a 10. hettol napi 450 mg magneziumot szedtem, mert sokat kemenyedtem. Neha jobb volt, neha rosszabb. A poen az, hogy en nagyon mozgenyony es furge kismami vagyok (muszaj is, mert az elso gyermekem is meg baba szinte)

2009. dec. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

nah, hamarabb entereztem. Folytatom.

Szoval sokat mentem, mozogtam az egesz terhesseg alatt, meg dolgoztam is bo ket honapot, megsem tortent semmi gond. Az elmult negy hetet a szuleimnel toltottem, agyon voltam kimelve, nem kellett emeletrol babakocsit, gyereket cipelnem, nem kellett orakat tolnom a bevasarlas es az egyeb ugyintezes miatt, nem kellett minden nap fozni, mosni, takaritani es mar nem is dolgozom. Sokat fekudtem, tv-ztem, jatszottam a fiammal, kifekudtem az oldalam, erre epp most kezdett el nyilni a mehszaj. Ki erti ezt???

Most nekem duplazni kellett a magnezium adagomat, igy ismet joval kevesebbet kemenyedek.

Szerintem kerdezd meg a dokidtol, vagy jarj utana annak, hogy a napi 4x2 magneb6 jo-e neked.

Egyreszt azert, mert draga, egy vagonnal kell szedni belole, masreszt meg nem is valami fergeteges a magnezium tartalma. 48 mg van egy szemben. Igy most te marekszamra szeded, megis annyit viszel be vele, mint mas fajtabol 1-2 szemmel, raadasul haromszor annyit koltesz ra.

Nezz utana a magnerotnapk, magnex-nek, vagy magnesii citrici-nek!

2009. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!