Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Csak én vagyok ilyen balfék,...

Csak én vagyok ilyen balfék, hogy az AVENT cumisüveget nem tudom úgy összerakni, hogy ne folyjon belőle a cucc?

Figyelt kérdés

Hiába tekerem szorosra, a cumi mellett rendszeresen kifolyik a tej. Az adapteres fajta, képet csatolok. Tekerésnél ráadásul a fehér fej sokszor elcsúszik.

[link]


[link]


2015. dec. 30. 14:11
 1/10 anonim ***** válasza:
A cumit szerintem nem húzod át az illesztésig. A cumi íve törés nélkül folytatódik a fehér "karikában"? Vagy nem?
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekunk regen Avent volt, a szelep benne van? Ha a tied nem szelepes, akkir bocs, b beledumaltam.
2015. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha pontosan olyan, mint az első képen, akkor a plusz karikát beleteszed?

Az ívesebb (újabb) verzióban már nincs ilyen, ott csak a fehér fejrész van, amibe a szilikon cumit kell belehúzni.


Összerakott és szétszedett állapotban is fotózd le a sajátodat és akkor könnyebb kitalálni, hogy mi megy félre.

2015. dec. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Jaj, az első gyereknél én is rengeteget szívtam az Avent cumisüveggel. Néha eltaláltam, és rendesen rá tudtam tekerni, de 5-ből 4-szert elcsesztem. A titkát azóta sem fejtettem meg, de azért gondoltam, leírom, hogy nem csak neked volt vele gondod. A második babának nem is ilyeneket vettünk, remélem a Mam üvegekkel több sikerem lesz :)
2015. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A karika legyen benne, nyomd az üvegre szorosan, erre tedd a cumit. Aztán tekerd rá szintén szorosan. Mellé lehet csavarni, akkor nem zár.
2015. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

A karika (+fehér szelep) természetesen benne van. A cumit pedig ütközésig àthúzom a nagy fehér gyűrűn, teljesen a perembe csúszik a műanyag. Régóta hasznàlom ezt a cumisüveget, eskü régen nem ilyen volt a cumija, mert akkor nem folyt, néhàny hete van csak ez a gondom. Az is meglep, hogy csavaràskor elcsúszik a menet, àltalàban akkor zàr rendesen az üveg, ha a cumi pereme kicsit visszacsúszik a fehér műanyag karika alà.


Hàlistennek a gyereknek pont csak ez az egyféle cumi és üveg kell :(

2015. dec. 30. 14:56
 7/10 anonim ***** válasza:
Az Avent vacak. Nekem is folyt az összes. 2 gét után minden avent ment a kukában és tommee tippeere cseréltem.
2015. dec. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
En ugy szoktam h nem menetiranynak megfeleloen kezdem racsavarni a cumit hanem ellenkezo iranyba (jobbra). Mikor "kattan" egyet, utana tekerem balra,amerre amugy a menet megy. Igy tutira zar esnem folyik:)
2015. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ezt kipróbàlom :) egyébként elment a menet a palackon, de most sikerült ràzàrnom 2szer úgy, hogy nem folyt :)
2015. dec. 31. 01:18
 10/10 anonim válasza:
Nekem semmi bajom vele. Igaz AVENt es üveghez is MAM-os cuclit használok.
2016. jan. 1. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!