Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Baba hajkefe, olló, csaló...

Baba hajkefe, olló, csaló cumi és lázmérő vásárlásakor milyen szempontok alapján válasszak?

Figyelt kérdés

2013. okt. 29. 11:04
 1/7 anonim ***** válasza:
hajkeféből kecskeszőröst vettem (a mostaniak többsége durva műanyag szálas), a lázmérőnk német, másfél év garanciával, kb 10 mp alatt mér lázat és a vége flexibilis gumi, így kényelmesebb használni, nagyon meg vagyok vele elégedve. cumit a fiam választott, mivel nem mindegyiket hajlandó "használni". ha a te babádnak mindegy, akkor ortodentikust válassz
2013. okt. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kefe puha, olló helyett szerintem a baba körömcsipesz jobb, mert kisebb az esély , hogy belevágtok a körömágyba, cumit mi nem használtunk sose, lázmérő ne legyen fül vagy homlok, hanem flexibilis digitális.
2013. okt. 29. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:

Babaollót vettem, középárasat azt hiszem NUK. Nincs nagy jelentősége szerintem.

Lázmérőt kaptunk egy infrásat, na olyat ne vegyél egy rakás sz...r. Vagy hagyományos lázmérőt használjatok popsiban, bár azt kb. 1 éves kortól már nem tűrik, vagy a fülhöz érintőset.

De mi a hóna alá raktuk akkor is mikor még nagyon pici volt.

Hajkeféből én a durvábbikat vettem, mert sok haja volt a kicsinek és ezzel jobban át lehetett fésülni és semmi baja se lesz tőle, nem kell rányomni olyan erősen a fejbőrre.

Amugy ennek sincs nagy jelentősége szerintem, pár hónapos korától már a mi hajkefénkkel, fésűnkkel fésültük ,mert hosszú volt a haja és a kis hajkefe kevés volt.

Cumit én aventest vettem, csak hogy legyen otthon, az első pár hónapban elalváshoz kellett neki, de amikor elaludt vagy kiesett a szájából vagy elvettem tőle, utána az ujját szopizta. Lényeg, hogy nem kell drágát venni egyikből se szerintem.

2013. okt. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hajkeféből nálunk az erős sörtéjű vált be később koszmó ellen is, babaolló heyett a saját körömcsipeszünket használtuk, cumit nem kérte, lázmérő meg hát ne legyen törékeny, de a sima hóna alá dugós digitális is oké, csak tartani kell addig a gyereket.
2013. okt. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

[link]


Ilyenjeink vannak. Valamint, egy közönséges digitális lázmérő, cumi csak az, ami valamelyik csomagban volt egy MAM-os.

2013. okt. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi az ötleteket! Lázmérőt nem tudom milyet vegyek,mert a digitális szerintem nem olyan megbízható,mert csipogás után is még mér :( a többit nem ismerem.. adok egy zöld kezet:)
2013. okt. 29. 15:11
 7/7 anonim ***** válasza:

Hajkefét puhát vettünk, amíg pici volt, ollóból középárasat, de most, hogy lassan két éves a lábán csipesszel (babcsipesszel) vágjuk, mert valahogy annyira puha még a körme és ráhajlik, követi a lábujja formáját, hogy egyszerűen nem tudjuk az ollót berakni közé, csipesszel könnyebb.

Nem cumizik, így cumi nincs, lázmérőből nekünk vagy a hagyományos higanyos vált be (ha van még elfekvőben valahol a családban), vagy amelyik úgy néz ki, mint ezek a régi higanyos lázmérők, csak éppen nem higany van bennük. Lázmérőben sajnos van tapasztalat, ismeretlen okú belázasodásai voltak a fiamnak, magasabb alaphővel, rengeteget próbáltunk és messze ezek a legmegbízhatóbbak. A digitális, pár mp alatt mérők közt akár 1 (!!!) foknyi különbség is volt, pedig vagyonokat fizettünk, szóval nem épp a legolcsóbbakat vettük, sőt... A fül- és homlokmérők még tragikusabb képet mutattak.

2013. okt. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!