Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Ugye nem torvenyszeru hogy 3....

Ugye nem torvenyszeru hogy 3. babam (1honapos) beteges legyen, elkapjon mindent a tesoktol csak mert tapszeres?

Figyelt kérdés
Igy alakult,a masik kettot sokaig szoptattam...csak ugye noncs tapasztalatom tapszer ugyben,csak amit hallok,hogy az nem ved annyira mont az anyatej.Tapasztalatokra lennek kivancsi olyanoktol,akiknel tobbedik baba tapszeres es a nagyobbak kozossegbe jarnak.
2016. jan. 3. 10:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugye nem azt akarod mondani h a tapszer miatt... :D
2016. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
előző: ha az anyatejeseknek szabad ódákat zengeni, hogy a szent tej kb. a világbékét is képes elhozni, akkor hadd mondjanak már hasonlókat a tápszeresek is néha :D
2016. márc. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem azt akarom mondani.... Hogy megértsd, részletezem: K@vára semmi köze a betegességhez annak, hogy anyatejes vagy tápszeres a gyerek.
2016. márc. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
50%

Másrészt, ahogy a hozzászólásodban olvasom nem lett beteg nagyon a kicsi, hogy miért: "anyatej miatt". Akkor lehetek én is ennyire csökött agyú, írhatnám, hogy 1 éves koráig még náthás sem volt. Pedig a nagyok rendesen hozzák haza a közösségből, plusz a kicsi is születése óta minden nap jár oviba velünk.

Barátnőm 7 hónaposa , aki anyatejes és már 2-szer kellett neki a télen antibiotikum.

Úgyhogy hagyjuk már ezt a nagy dicshimnuszt az anyatejről. Szép és jó dolog, hasznos is, de az égegyadta világon semmi köze nincs a betegességhez vagyis annak elkerüléséhez. Csak néhány beszűkült elméjű ősanya vesz be minden ilyen hülyeséget.

Most én se kaptam el utoljára a gyerekektől...miért nem? Anyatejes vagyok? Szerintem nem! Ilyen az immunrendszerem. Mond meg amikor itt dúlt a himlőjárvány a tápszeres 5 hónaposom hogyhogy nem kapta el. Boldog boldogtalan benne volt. Nem azért nem kapta el, mert ezt vagy azt eszi. Azért nem, mert épp úgy állt az immunrendszer. Ennyi.

2016. márc. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%

Aha. Nyugtasd csak magad ezzel. Biztos velem együtt akkor az orvosok ês a védőnők is egytől egyig hülyék és nem értenek hozzá. El kell fogadni h a tápszer csak végszükség, ha nincs tej akkor azon is felnőnek, de az anyatej a legjobb.

Az h a barátnőd gyereke betegesebb, hidd el ha tápszeres lenne akkor még betegesen lenne. Ha a te gyereked pedig anyatejes akkor meg ennyit sem lenne beteg. Szóval butaság 2 gyereket így összehasonlítani, mert minden gyerek más, valaki hajlamosabb a betegessegre van aki még nem. Az anyatej pedig a betegesebbeknek is és a kevésbé beteges babáknak is nagy segítség a betegségekkel szemben.

2016. márc. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!