Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 10 hónaposom eddig 3x aludta...

10 hónaposom eddig 3x aludta át az éjszakát evés nélkül, reméltem, hogy lassan ez a tendencia állandósul. De 4 óránként kel enni, létezik, hogy életkori sajátosság miatt igényli jobban a tápszert most, mint jó pár hónappal ezelőtt megszokott volt?

Figyelt kérdés
2016. jan. 11. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

én már megtanultam, hogy az ég egy adta világon semmi logika nincs abban hogy mikor kelnek sűrűbben és mikor nem...a lányom 2-4 hós kora közt átaludta de azóta kb. csak mint a fehér holló (most 1,5)

nem igényel altatást vagy cicit vagy inni vagy ilyesmi, mert cumis, de akkor is be kell menni hozzá éjjelente minimum egyszer.

mi már mindent megpróbáltunk: bőséges vacsora, kevesebb vacsora, meleg ruha hideg ruha hálózsák, víz éjjelre, alvócsücsök, lámpa fény, vaksötét, stb semmi nem vált be..fogzáskor legalább utólag látjuk hogy miért ébredt sűrűbben, de az sem mindig egyértelmű.

ez van, amit tehetsz, hogy nem eteted éjjel, szerintem ennyi idősen már vízzel is át kellene aludnia az éjszakát, ha éjjel felkel és kap egy jó nagy adag tápszert, hamar rájön, hogy érdemes éjjel szólni neked, egy kis tunkolásért. Ha fel kel, ne kapcsolj lámpát, menj be, símogasd, dajkáld, ha kell vedd ki és ringasd míg vissza nem alszik, de én már 10 hónaposan nem szoptattam meg éjjel, azért sem.

2016. jan. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!