Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 2 gyors kérdés a tápszerről?

2 gyors kérdés a tápszerről?

Figyelt kérdés
A kórházban azt mondta a védőnő, hogy nem kell mindig forralgatni a vizet, hanem egy kislábasban forraljak vizet, fedjem le, és abból lehet egész nap melegítgetni. Estére ilyen opálos szokott lenni és ilyen fehér darabkák úszkálnak benne, mi lehet ez? Vízkő, vagy a klór? Nem szeretem így adni neki, akkor inkább veszek babavizet! A másik, hogy zöldet kakil, ez mitől lehet? Amíg anyatejes volt, ilyen feketét, meg sárgát kakilt, most zöldet, nem baj?
2016. jan. 16. 15:48
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Off! Forró csapvíz? Babának? Én nem innám meg, nemhogy egy babának. Az is tele van baktériummal! Mindenképp fel kell forralni. Én különben a babavizeknek sem hiszek. Ki tudja? Lehetett kint a tűző napon is, stb.
2016. jan. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!