Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » AR tápszer mellett éhesebb a...

AR tápszer mellett éhesebb a baba?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10 hetes múlt. A napokban kezdte el az AR tápszert (Milumil AR Optima). Előtte Nestlé Beba HA-t kapott Nutrilonnal sűrítve. A Nestléből 750 ml-t evett egy nap és a utolsó étkezés után (este 7-8 óra) hajnali 5-6 között kért csak újra enni, addig szépen átaludta az éjszakát. Néhány hete nem kelt már föl éjjel. Amióta AR tápra váltottunk, újra felébred éjjel 1-2 óra körül. Furcsállom, mert az AR táp sűrűbb is, mint amilyenre a régit kevertem, másrészt többet is kap étkezésenként (150 ml helyett 167-et). Tapasztalt valaki hasonlót?
2016. ápr. 4. 08:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mi kB 3 hete eszünk Ar-es tapszert. A lanyom 4 honapos.

En nem tapasztaltam h ehesebb lenne, pedig en felesbe adok neki Ar-t es sima ha-s tapszert. (mi bebat eszunk)


En noveledesi ugrasra tippelnek.

2016. ápr. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én fiam nem lakott jól a Beba HA sensitive tápszertől pedig 180 milit evett 3 hónaposan. Látszólag éhes maradt, többet nem fogadott el és 2 óránként evett tőle. Orvos javaslatára áttértünk a Beba pro 1 tápszerre hátha csak nem ízlik neki ezért nem fogad el többet de semmit sem változott a helyzet, ugyanígy evett.

Gondoltam kipróbálom a Milumil HA tápszert, szegénykém 150 mili után kidőlt és 4,5 órát aludt egyhuzamban. Onnantól 3 óránként evett 150 milit.

Szóval nálunk fordítva volt. De lehet véletlen egybeesés valamelyikünknél, esetleg próbáld megemelni az adagját.


Egyébként sűrítőt kap a fiam, próbáltunk AR tápszert de nem ezt hanem Humana Baby Fitet, nem tapasztaltam változást, mondjuk bukással se, nálunk ezután jött a sűrítő.


Még amire gondoltam, ugyanolyan időközönként eszik a babád így is a Milumiltól? Nem bukik többet?

2016. ápr. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod! Hát az a helyzet, hogy nagyon hamar letettük a Milumilt, mert két nap után olyan kemény lett tőle a kakija, hogy véresre repedt a feneke. :((( Nagyon fájt neki, ilyen hangot még nem is hallottam tőle... :((( Írattam tegnap Humana Baby Fitet, de őszintén szólva már félek kipróbálni ezt is... Lehet, hogy az lesz, hogy marad a Beba+Nutrilon.


A bukást egyébként gyönyörűen rendezte a sűrített Beba és a Milumil is, azzal nem volt gond, de nem éri meg a székrekedést.

2016. ápr. 6. 12:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegény. :( a bebától az enyémnek is hígabb volt a kaki. Sőt szerintem a humana baby fit után is ha jól emlékszem, mondjuk nálunk a milumil sem okoz székrekedést de sűrűbb tőle azért.
2016. ápr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!