Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kórházba kell mennem 4 hónapos...

Kórházba kell mennem 4 hónapos, kizárólag szoptatott baba mellett?

Figyelt kérdés
Egy napra be kell feküdnöm, és nincs annyi tejem, hogy tudjak szoptatás mellett még fejni is. Próbáltam, de kettőből nem jön össze 100 ml. :( Ha arra a napra vennék tápszert, azzal nem ártok neki? Próbálok alapítványi szobát fizetni, de csak egy van azon az osztályon, és állítólag nehéz kifogni, hogy senki ne legyen ott.

2015. márc. 10. 09:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
85%
Természetesen semmi baja nem lesz, ha egy napig tápszert kap, mi lenne? Ennie kell, egy nap nem a világ.
2015. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem biztos, hogy elfogadja a tápszert. Ezt már előre ki kell tapasztalnod.
2015. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Vehetsz arra a napra tápszert, de kóstoltasd meg vele előtte, mert nem biztos, hogy elfogadja.
2015. márc. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Persze, egészségügyileg nem lesz baja, de ha nem fogadja el? Még teát sem kapott!
2015. márc. 10. 09:15
 5/21 A kérdező kommentje:
Igen látom közben érkezett válasz. De ha ne fogja elfogadni, mi a fenét csináljak?
2015. márc. 10. 09:16
 6/21 Lencsibaba0121 ***** válasza:
100%
Az én kicsim még kisebb volt, amikor be kellett feküdnöm! Bár mi tudtuk, hogy utána már nem fogok tudni szoptatni, így már előtte pár nappal kezdtünk neki tápszert adni. Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak, nem lesz semmi baja. Sőt, szopni is fog utána ugyan úgy, mintha nem történt volna semmi. Egyedül arra figyeljetek, hogy ne nagy lyukú cumiból kapja a tápot, dolgozzon meg azért is, mint a ciciért! :) Egyébként ha van rá mód, akkor a férjed beviheti és meg is szoptathatod a sima kórteremben is. Bár ez tényleg nem tudom, hogy mennyire kivitelezhető! Kitartás, nem lesz semmi gond!
2015. márc. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Lencsibaba0121 ***** válasza:
100%
Nem tudsz mit csinálni, ha nem fogadja el. Veszel másik fajtát, amit hátha elfogad!
2015. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Remélem túléljük azt a napot.
2015. márc. 10. 09:19
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem se fogadta el.De egyszer csináltam egy olyan próbát,hogy főztem kamillát és abba kevertem neki bele a tápszert és úgy elfogadta.Védőnő is furcsálta de azt mondta legalább meg issza.
2015. márc. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
amikor nekem kellett bemennem, a kórházban tündérek voltak, a kislányomat a csecsemőn fogadták és kapott női tejet, amikor az altatás után várni kelkett a szopival. A többi evésre áthozták hozzám a sebészetre és az orvosiban szoptattam. Védőnőt kérdezd meg, lehet, hogy kaphattok erre a napra anyatejet.
2015. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!