Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyi cumisüveget használtok...

Mennyi cumisüveget használtok egy újszülöttnél?

Figyelt kérdés
Eddig 3 db-ot vettünk, egy MAM, egy avent és egy babylove üveget. Mennyi fog kelleni? Melyikből vegyünk még többet? Aggódok, hogy olyat fogunk venni, amit nem fog elfogadni. Illetve honnan tudjátok, hogy mikor kell nagyobb folyású cumira váltani?
2016. máj. 17. 15:30
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Semmilyet nem használtunk. Most fél éves, egyet kapott, mert már iszik vizet, mióta kóstol és eszik mást is tejen kívül. Miért kellene egy újszülöttnek feltétlenül cumisüveg? Ráadásul többféle?
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%

Nálunk az avent-ből és a babylove-ból nem tudott inni, csak forgatta a szájában. egyébként csakis kényelmesség kérdése. mi vettünk 6 mamosat, mert a doki azt javasolta, legyen minden etetésre, hogy ne kelljen állandóan sterilizálni, hanem csak a nap végén. mi ezt követtük. aztán az egyiknek a feje tönkrement, de addigra már csak 5X evett, így mindegy volt.:)


a nagyobb folyású cumi 4 hónapos kortól van (legalábbis a mamos), én onnantól adom neki a nagyobbat, nem figyelem a gyereket ilyen szempontból.

2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
elég ennyi. lehet, nem is fog kelleni.
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
1: a tápszeres táplálás témakörben van a kérdés.:)
2016. máj. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%
2 db-ot. osszesen a 2 év alatt 4 cumisuveget használtunk.
2016. máj. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
37%

#3 vagyok

tommee tippee cumisüvegünk volt 3 db, meg később (cca 6 hós korától) néhány olcsó "sajátmárkás".

csak mert próbálkoztam, kezdetben mert extra hasfájós volt, és jó lett volna ha bármiből elfogadja az édeskömény teát, később pedig jött a kánikula, jó lett volna, ha iszik vizet.

végül 6 hósan kapott egy avent varázsitatót, és az hozta meg az áttörést (de ezt is kb 2 hónap volt, mire megtanulta használni). egészen addig semmiből semmit nem ivott, csakis a cici :)

2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Igaz, elnézést, nem vettem észre.
2016. máj. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem írtam le külön, de tápszeres kategóriában van, kérem csak azok válaszoljanak akik újszülött kortól tápszerrel etették a babát.
2016. máj. 17. 15:39
 9/10 anonim ***** válasza:

Én kettőt használtam egyszerre újszülöttként is és most is. Nekünk a Tommee Tippiee vált be, olyanból vettem újszülött kezdőcsomagot, amiben volt 2 db 150 ml-es, 2 db 260 ml-es cumisüveg és egy itatópohár, illetve 4 cumi, 2 db 1-es és 2 db 2-es méretű. Ha lesz akció, veszem a 360 ml-est is, én nagyon megszerettem ezt a márkát.


Naponta többször sterilizálok, mert a két üveggel, plusz a tartozékokkal simán tele van a sterilizálóm, 5-6 garnitúrát úgyse tudnék egyszerre kifőzni. Így nekem elég egy méretből a két garnitúra.


Avent Naturalt kaptunk ajándékba, én azt nem szerettem annyira, keveset is használtuk.

2016. máj. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egyelőre ne vegyél többet, meglátod melyik válik be. Nekünk a MAM vált be, 1 hónapig csak 1 volt itthon, kisterilizáltam minden használat után, aztán vettem még kettőt, akkor már csak 2szer egy nap kellett sterilizálni. Szóval igazából csak a te kényelmeden múlik, neki elég egy is, ha minden alkalom után ki van mosva és sterilizálva (MAM-os anticolic üveget lehet önmagában is sterilizálni mikróban 3 perc alatt, így mosással együtt 5 perc, ennyi idő azért mindig van 2 evés között de persze kényelmesebb ha nem kell olyan sűrűn.
2016. máj. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!