Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Meghagyott tápszert maximum...

Meghagyott tápszert maximum mennyi ideig szabad odaadni?

Figyelt kérdés
2016. máj. 29. 17:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hűtőben tárolnád vagy szobahőmérsékleten? Mi ki szoktuk önteni, de 12 órán át lehet hűtőben tárolni, csak kérdés, minek.
2016. máj. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát pl most belealudt az evésbe és 90 ml megmaradt. 2 órája alszik. Ha felébred odadhatom, vagy már nem jó? Vagy máskor tegyem hűtőbe és azután mikrózzam? Vagy mindig ki kell önteni egyből? Ilyen elég sokszor előfordul és sajnálom kidobni, ha jó még.
2016. máj. 29. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig kidobtam, nem hűtőztem és pláne nem mikróztam. És hiába sajnáltam én is kidobni, de nem ezen spóroltam. Amúgy a dobozon is azt hiszem, hogy rajta van, hogy mennyi ideig tárolható a megmaradt tápszer.
2016. máj. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Amibe beleevett, úgy maradék, azt nem szabad később odaadni, sajnos ki kell önteni. A kikevert-megmaradtad azt 12 órával később is oda lehet adni, persze közben hűteni kell.
2016. máj. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
én úgy tudom amibe beleivott max 2 órát, akár hűtőben akár szobahőmérséklet...az előre bekevert, amibe még nem ivott bele, önmagában 12 órát ellenne a hűtőben...de így nem adnám már 2 órán túl.
2016. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én nappal amit meghagy pár órára rá odaadom hozzákeverve. Esti evésnél öntöm ki csak, mivel sok óra telik el mire újra eszik.
2016. máj. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Csak ezzel az a baj, hogy a 10 orasat hozzakevered a delihez, utana ami megmarad azt a delutanihoz, utana azt az estihez. Igy siman lehet, hogy este meg a reggeli romlott maradekat issza.

Sajnalom kidobni en is, de ez van. 2 oran at meg elall, de en igy tudom, hogy ujramelegiteni tilos. Hideg, 2 oras tej meg kinek kell?

2016. máj. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

2 óra hosszáig áll el, utána megromlik.

ne sajnálj újat csinálni a gyereknek csak vele tolsz ki

2016. jún. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
A tápszeres doboz hátulján,mindegyiken teljesen mindegy,hogy milyen fajtát használtok,rajta van,hogy az elkészített tápszer 2 órán belül használható fel.Nem tudom az előttem szólók a bekevert tápszerre gondoltak-e,de 12 órán át az anyatejet lehet hűtőben tárolni és ha nem használod fel akkor úgy tudom,hogy ilyenkor még lefagyasztható.De a tápszer biztos nem tartható el 12 órát.Persze a legegészségesebb az ha mindig frissen készíted.De ha sokat meghagy akkor 2 órán belül még oda adhatod.Persze mikró helyett én is cumis üveg melegítőt használtam inkább.
2016. jún. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ne mikrózzatok semmit,dobjátok ki a mikrót,mert az megöl mindent amit melegítesz,vagy főzöl és sütöl benne.Rákkeltő.
2016. jún. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!