Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Lassan 8 honapos tapszeres...

Lassan 8 honapos tapszeres babam napirendjet megneznetek?

Figyelt kérdés

Reggelfel8-8:reggeli,mostanaban suritem a 150ml tapszert zabbal vagy grizzel mert kanalazni nagyon szeret

12korul 200ml fozelek,

3-4 kozott,ahogy kel 150-180ml tapszer

6-7kozott kb190ml gyabonapep gyumivel

9korul 180ml tapszer

E mellett mikor 8korul vacsizunk es nagyon keri kap neha nehany csipet kenyeret.

Ja es megiszik nap kozben meg kb 220-260 gyumilevel izesitett vizet.

Nem tul sok ez igy ugye??mindjuk igenyli nem tomom:)


2016. júl. 14. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tízóraizik? Oda is kéne egy kis gyümölcs. Tehtermékeket is elkezdheted bevezetni lassan és utána jöhet majd krémtúró pl. Soknak egyáltalán nem sok :)
2016. júl. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jaa igen a tizorai....az a helyzet h altalaban fel10-12ig alszik...ha valamiert megsem alszik ennyit akkor termeszetesen kap gyumit:)
2016. júl. 14. 12:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen az én lányom is sokszor àtalussza :) de miért érzed amúgy soknak?
2016. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Talan azert mert mar 2hetes kora ota talszeres es folyton azt mondogattak hogy vigyazzak nehogy tuletessem...

Masik ket gyerekemet szoptattam,ilyen idosen mar ok is csipegettek reggelinel vacsinal,meg megvoltak a fo etlezeseik plusz szopik,nem volt sok de ugye a tapszer mar mint az anyatej...

2016. júl. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!