Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogyan oldjátok meg a tápszer...

Hogyan oldjátok meg a tápszer melegítést ha a kicsivel el kell menni pl. egy hosszabb orvosi vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Bizonytalan várakozási idővel kell dokihoz mennünk 5 hetes babámmal, nem tudom hogy oldjam meg az etetést.
2016. júl. 27. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Viszel meleg vizet termoszban, vagy a cumisüveget teszed hőtartó táskába és viszed mellé külön a port. Ha kell, összekevered.
2016. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Most vettem hőtartó táskát a Pepcoban, 990 Ft volt. Direkt cumisüvegnek való.
2016. júl. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha kiméred a tápszert és egy üvegcsébe teszed, akkor cumisüvegbe önts annyi hideg forralt vizet, amennyi a tápszerhez szükséges. Én azért csináltam így, hogy ne felejtsem el, mennyi tápszer van kimérve. Utána a termoszból keverd össze a forró vízzel a megfelelő hőmérsékletig és öntsd bele a tápszert. Én legalábbis így szoktam. Ha több ideig voltunk oda, mint egy etetésnyi idő, akkor két üveget vittem így - viszont akkor már a tápszert nem mértem ki, hanem zacskóstól betettem a táskába.

Nekem az üvegmelegítő táskák nem jöttek be. Általában hamarabb kihűlt a víz, mint kellett volna.

2016. júl. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi, hasonlón gondolkodtam :)
2016. júl. 27. 10:05
 5/10 Rockabilly69 ***** válasza:
Vigyél meleg vizet termoszba.
2016. júl. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem bonyolítom ennyire túl. Itthon kicsit jobban megmelegítem a vizet, bele a cumisüvegbe, lezárom, be a táskába. Amennyi tápi kell, annyi mindig ki van mréve egy kis tárolóba (tej fagyasztó tároló tökéletes erre). Amikor kell csak összeöntöm, a víz pont jó hőmérségleű, nem hűl nagyon le. Majd télen lesz ez inkább gond, de akkor veszek egy termoszt.
2016. júl. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ugyanúgy csináljuk, mint a 6-os válaszoló. nem kell, hogy melegen kapja, a szobahőmérséklet tökéletes és próbáld mindig ugyanazon a hőmérsékleten adni kb. Attól, hogy az anyatej meleg, a tápszert nem kell melegen adnod, a mi dokink ezt tanácsolta és be is tartjuk. 5 hónapos a gyerek.
2016. júl. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Cumisüvegnek való termoszt vettem és tápszertárolót. Így egyáltalán nem volt nehéz dolgom. De volt mikor elhűlt a víz (melllasröntgenre kellett vinni a babámat) és nem is kellett neki a tápszer hidegen, megkértem egy asszisztenst, hogy meg tudja-e melegíteni, segítőkész volt és megmelegítette.
2016. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elindulas elott forralom fel a vizet, bele a cumisuvegbe es igy a hotaroloba. Igy 2-3 ora mulva hul le epp olyan melegre ahogy en szoktam adni a babamnak. Kulon viszem a tapszert es akkor keverem ossze, amikor etetes van.
2016. júl. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ja, sztem is termoszba vagy forro vizzel keverd be csak kihül addigra. De a termosz azert jobb sztem is 🙂 Ezen en is agyaltam multkor hogyha pl setalni megyunk a parkba vagy vmi ahol nem lesz mikro. De en is a termoszost fogom valasztani.
2016. szept. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!