Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Az esti tápszert dúsíthatom...

Az esti tápszert dúsíthatom úgy, hogy babakekszet beleáztatom és pépesítem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 10. 10:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor ezt a verziót elfelejtem. 8 kg,70 cm. Most kezdett ülni,mászni,felállni. Szóval sokat mozog. Vacsira egyszerűen nem eszi meg a tápszert. Csak reggel eszi meg belőle jobb esetben a 230 ml-t,de olyan is van,hogy csak 80 ml-t. Aztán éjszaka meg 2x kel,és addig sír,amíg nem kap enni. Akkor megeszi. Ezért szeretném,ha megvacsorázna belőle. Mert vacsira kilöki a kezemből a cumisüveget,de ha éjszaka meg megeszi,akkor csaknem a tápszerrel van baj..
2016. aug. 10. 14:23
 12/18 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is így volt csak kevesebb volt a lehetőségem mivel tejallergiás. Kiderült, simán nem volt éhes fürdés után. Sokat evett kanalas kajából. Megpróbáltam korábbra hozni az ebédet úgy, hogy a gyümölcs maradt magában, úgyis korábban éhezik meg így a baba. Eddig be is jött csak hogy ebédre még többet evett, tovább bírta vele és az uzsonna a szokásos időben volt. Én feladtam, csempészek tápszert amibe tudok, most a 7 gabonás pépet tervezem kipróbálni tápszerben, próbáltam tejbegrizet meg tejberizset is csinálni belőle, vészes nem volt csak nem az igazi. Ugye se tejpépet se joghurtot nem tudok adni, a sinlacnak/sinemilnek meg nem sok köze van a tejhez. Ja egyébként sinemillel dúsítva se eszi meg a tápszert mivel ugye nem is volt éhes. Néha felkel enni ő is hajnalban, akkor meg jó adag tápszert megeszik szóval nem azzal van a baj nála se.
2016. aug. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős? - ha mondjuk vacsira adnál neki valami "rendes" kaját, utána egy kis tápszert, akkor hátha nem lenne éhes éjjel.
2016. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Komolyan gondot okoz heti 3000ft tejpépre?!10 hónapps a fiam.Anyatejes volt.8 hónapos kora óta eszik reggeli-vacsira tejpépet.Heti 3000ft.És jóllakik.
2016. aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Mindezt úgy hogy mozog eleget mert már önállóan megy kb 1 hónapja.Egész nap meg sem áll.

2016. aug. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nem látsz bele a jelenlegi anyagi helyzetünkbe,hogy miért is gondolom MOST meg azt a heti 3000 ft-ot,Úgyhogy ne ítélkezz. Szimpla egyszerű kérdést tettem fel,a Hipp-es babakekszen olvastam,hogy tápszerbe lehet beletördelni,pépesíteni,csak azt akartam megtudni,hogy azt vacsira is szokták-e adni,vagy csak kiegészítő táplálékként. Nem tudom mi ezen a bonyolult kérdés.
2016. szept. 3. 12:19
 17/18 anonim ***** válasza:
Persze.Nem látok bele.Ellenben csak mutat valamit a kérdés abból hogy milyen az anyagi helyzeted.Nem?
2016. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Ha csak a kérdést nézzük..hát sztem nem! Ne merüljünk bele sztem abba,hogy mi miért van. Téged úgysem érdekel,szerintem mást sem,én meg nem szeretném részletezni,Úgyhogy a válaszokat köszönöm Mégegyszer! Szép napot! :)
2016. szept. 5. 10:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!