Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nem fogadja el a tápszert....

Nem fogadja el a tápszert. Hogy etessem meg?

Figyelt kérdés
Anyatejes, de fogyóban a készletem. Éjjel 4-szer kel, pedig elejétől jó alvó volt. Keressek màs tápszert? Màs cumit? Nem elég éhes? Milumil pronutra 1 optimàt kapna. 6 hós lesz lassan, de csak fintorog és ordìt a cumisüvegre, tàpszer ìzére.
2016. aug. 19. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Lehet hideg vagy túlmeleg?


Talán nem árt egydarabig csak köstoltatgatni hogy szokja.biztos nem variálnék az ízekkel, hozzátáplálás kezdetén sem jó ötlet.mivel minden íz új neki és idegen

2016. aug. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Rockabilly69 ***** válasza:
Szerintem unja. Egyik ikrem is fintorgott. Váltottam nála, bevált. Beba 1-et eszi. Előtte Optima 1-et ette.
2016. aug. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Unja?

Soha nem evett még belőle :) Nem hideg, nem meleg, csak nem issza meg, pedig amit szopik, az kevés már neki.

2016. aug. 19. 23:48
 4/10 anonim ***** válasza:
Fiam csak a Lactogen Harmony-t fogadja el, Avent Natural üvegből. Mondjuk éjszaka ő nem kel enni, max pár korty vizet iszik, ha megébred (kb 2 hetente egyszer).
2016. aug. 20. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hát persze hogy nem kéri, az anyatej sokkal finomabb mint bármelyik tápszer. Biztos nincs elég tejed? Mert ha éhes lenne gondolom azért ráfanyalodna a tápra. Amúgy a helyedben én inkább hozzátáplálnám
2016. aug. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Első gyerekemnél kipróbáltam a tápszert külső nyomásra, mert allitolag ugy ataludta volna az éjszakát. Szóval megkínáltam bele is kóstolt fintlrgott és utána fordította el a fejét. Az anyatejes babákat nem egyszerű átszoktatni ám, tudják ők is hogy mi a legeslegjobb Nekik.
2016. aug. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom a milumil kesernyés ês kevés baba szereti.

Mi elejétől kezdve nestle beba ha pro startot eszünk.

Anyatejjel volt kipótolva mert kevés volt.


Esetleg kanállal próbáld meg vagy más fajta cumifejjel.

Meg kell tanulniuk!

2016. aug. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Válts tápszert. A bebák édesebbek. Nekik is van ízlésük.
2016. aug. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekünk a Novalac vált be, az édes ízű.
2016. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hipp bio combitik? Jo tapszer mar kb 25 eve a piacon van a marka:) Rossmannba, Dm-be kaphato. Probald ki ezt:) nem ismerem a tobbit. Nem is veszes az ara 2500 ft. Vegyel babavizet melle es kesz:)
2016. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!