Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » 6 hos babanak mennyi tapszer...

6 hos babanak mennyi tapszer kell egy nap?

Figyelt kérdés

Kisfiam nemreg mult fel eves.

5hos kora ota kap gyumit,zoldseget,es par napja isnerkedunk a husis kajakkal.

Reggek 6-7 kozott eszik tapszert,210ml t.9 fele gyumolcsot alt.1,5 uveggel (a vedono eroltette,hogy a tizorait valtsuk ki teljesen,csak igy megy)

Ha eleg volt a gyumi akkor elvan 11-12 ig vele.addig altalaban alszik.ebednek kaja a husis kajat mostmar,es utana fel-1 oraval a rendes adag tapszert.12-13 orakor tapszer,4 orakor kap tejpepet es este 7 kor a vacsi tapszert.

De volt mar olyan is,hogy ebedre jollakott a fozelekkel es akkor az a tapszer kimaradt.

Vagy olyan,hogy eltolodott ugy az egesz,hogy este 7kor evett csak tejpepet es akkor az esti tapszer maradt ki.

Annyira ossze vissza tud aludni.van hogy csak delelott alszik,de van,hogy a fel delutant is vegig alussza.

Szoval mennyi az a minimalis tapszer amire meg feltetlen szuksege van?

Vizet alig iszik gyumolcs,fozelek utan.csak jatszik vele.


2016. okt. 3. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszod.igaz erdemben hozzaszolni a kerdesemhez nem tudtal,de biztosan visszatarthatatlan kesztetest ereztel azirant,hogy megmond nekem a tutit....

Azert halkan megsugom neked,hogy az elso ket fiamat 1 es 2,5 eves korukig szoptattam.most nem sikerult,ez van.elfogadtam.

2016. okt. 3. 12:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Ott van a dobozon a napi ajánlott. A miénken ez állt: 5-6 hónaposnak napi 5-6*180 ml.


6 hónaposnál még egy étkezést sem kell kiváltani. Ha nagyon sietsz, akkor max. 1-et, a többi tápszer.

2016. okt. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Fél liter tejalapú táplálás kell, ebben a korban ez még csak tápszer/anyatej illetve tejpép.

Ebéd után kínáld meg tápszerrel, amennyit megeszik megeszik, ha nem kér veheted az ebédet is kiváltottnak, legközelebb már azt add neki, amit uzsonnára szánsz, ha még tápszerrel kiegészítve jóllakik akkor szerintem annyit bír vele, mint a reggeli tápszer után.

2016. okt. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!