Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány hónapis koráig ivott...

Hány hónapis koráig ivott tápszert a babátok?

Figyelt kérdés
Utána tejitalra vagy tejre tértetek át?
2016. nov. 25. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
A kérdésre válaszoltam ha nem zavar .Nem a te véleményedre voltam kíváncsi. . . Legyen neked igazad biztos jobban tudod mint én, így neten keresztül. Bár a 22 év alatt nem panaszkodott hogy éhezett volna 😃
2016. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
14 hónapos. Két éves koráig tápszert fogok neki adni, tejet pedig egyáltalán nem szeretnék.
2016. nov. 26. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14 hónapos kisfiam 18 hós koráig biztosan azt kap, utána meglátjuk bírja-e már a tejtermékeket, tejitalt kapna amúgy nem bolti tejet.
2016. nov. 26. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
15 hónapos koráig tápszert kapott, azóta tejitalt kap (3 éves múlt). Most már csak este van tejital, reggel tejet kap. De ha este is tejet kap, hiaba eszik bármennyi normális ételt vacsorára, felkel éjjel enni.
2016. nov. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
10 hónapig szoptattam, utána 14 hónapos koráig tápszer, majd 1 éveseknek való tejital. 2 éves korában váltottunk 2 éves tejitalra, de azt már nem itta meg, így kb. 26 hónaposan már bolti tejet ivott.
2016. nov. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!