Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hány hónapos korától evett...

Hány hónapos korától evett (ivott) egyedül babátok tápszert cumisüvegből?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ült vagy feküdt? Elbírta a teli cumisüveget?
2016. nov. 17. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hónapos kora óta a reggelit magától eszi pihenőszékben. Elbírta, de az elején tettem rá "fogókát" most 15 hónapos a vacsit én adom mert ölben alszik el, fekve bem hagynám.
2016. nov. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kb. 8-9 hónaposan fekve próbálkozott vele. Elbírta, szépen evett (felügyelettel), de csak rövid hóbort volt, hamar ráunt és utába ha akartam se fogta.

Pohárból kis mennyiséget (vizet) szépen iszik, de tápszert csak üvegből és csak ha szorosan hozzánk bújva etetjük.

Most 14 hónapos.

2016. nov. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekve kb. 10 hónapos korától fekve, most 13 hónapos most már ülve is elbírja.

Vizet meg csak pohárból, de természetesen azt még velem!

2016. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A fogót egyedül tartja az ölemben 7-8 hónapos kora óta.

Jelenleg 14 hónapos, az a "baj", hogy teljesen ülve vagy nem jött rá, hogy meg kell emelni vagy nem bírja így el. Úgy értem nekem nem gond, hogy az ölemben ülve eszik csak etetőszékben nem tud, teljesen egyedül.

2016. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!