Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Gyerekorvosunk nem írja fel azt a tápszert ami jó a kisbabámnak. Próbáltuk a Milumil 1-et, Milumil HA 1-et egyiket sem ette, aztán vettem recept nélkül Lactogen Harmonyt, de mikor mondtam az orvosnak, hogy jó lenne, ha ezt felírná,mert 1; megmarad a gyerekbe 2; el is fogadja, azt mondta,hogy ezt nem írhatja fel.

Erre adott Nuntriton receptet,hogy ezt keverjem a sima tápszerbe. Így sem kell neki?

Nem tudok orvost váltani, mert ő az egyetlen ahol élünk..


2016. dec. 5. 11:37
 1/5 piroska és a farkas ***** válasza:
Mivel indokolja?
2016. dec. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A világon semmivel, csak nem..
2016. dec. 5. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
De kérdezd meg tőle, hogy mégis miért nem írja fel? Ha minden kötél szakad, mondd, hogy az sem vált be, amit ő írt, és legyen kedves... de tenyleg nem ertem. Nálam eleve kérdezte, hogy mit írjon, én meg pislogtam, mint hal a szatyorban, hogy mittudomén, nem voltam éppen járatos a tapszerek világában. Szoval ezt nem is ertem, hogy ha te tudod, hogy mi kell nektek akkor milyen alapon utasítja azt el a doki...
2016. dec. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 éves korig fel lehet írni, két éve még 2 éves kor volt a határ. Nekem ia azt ették a Fiúk. Esetleg ismerős anyuka akinek egy év alatt van a gyereke nem íratná fel neked?
2016. dec. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem már pár tápszeres anyukával és nekik is csak ezeket a fajtákat írja.. az meg a másik bicskanyitogató dolog, hogy a 7. hónaptól semmit nem ír fel! Sokan ezért hagyták abba a tápszert.. pedig legalább 1 éves koráig igencsak kellene..

Jövőhéten megyünk tanácsadásra,mindenképp beszélek vele újra, hiszen interneten is fent van, hogy receptre adható..

2016. dec. 5. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!