Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Hogy kell ezt praktikusan...

Hogy kell ezt praktikusan csinálni? Ha éjszaka felébred a baba, mert éhes, akkor kezditek forralni a vizet a tápszernek? Hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
2014. márc. 8. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Dehogyis :)

Felforralod este, vagy nap közben, 12 óráig simán eláll a tiszta cumisüvegben. Nyugodtan csinálhatod azt, hogy bekészíted a víz adagokat a hűtőbe, és egy tápszeradagolóba pedig a tápszert. Amikor kell, akkor csak felmelegíted a vizet, aztán beledobod a tápszert.

2014. márc. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A tápszer eláll a cumisüvegben? Akkor az előző etetésből megmaradtat is oda lehet adni a babának?

Köszi a választ! Nagxon gyakorlatlsn vagyok, idáig szopiztunk de már szükséges pótolnom.

2014. márc. 8. 13:55
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Én szentkirályi szénsavmentes ásványvizet használok. Megmelegítem bele a tápszer és kész is. Amíg vizet forraltam, addig este forraltam fel előre és azt melegítettem meg. A fiam így is úgy üvölt a kajáért, hogy ez a pár másodperc is örökkévalóságnak tűnik éjjel álmosan.
2014. márc. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
89%

felforralod a vizet, és a forralt vizbe teszed frissen a tápszert, mikor felébred a baba, így hamar megvan, hűteni sem kell.

Elméletileg az elkészített tápszert már nem szabad következő etetésnél felhasználni, gyakorlatilag a kórházban is (nálunk legalábbis) "legyártanak" egy jóadag tápszert előre és azt használják fel egész nap.magam sem hinném, hogy 2-3 óra múlva már ne lehetne odaadni azt.

2014. márc. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Nagyobb gyerkőcnek én kb. 12 órán belül még odaadtam az elkészített tápszert.

Amúgy arra gondoltam, hogy külön teszed a vizet a hűtőbe, és külön kiméred előre a tápszert, és csak akkor öntöd össze, amikor etetni készülsz.

2014. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Ha forralni kell, akkor célszerű előtte, amikor kapja, akkor meg már csak melegíteni. A kész tápszer pár óra múlva megsavanyodott, a miénk, beba ha. Ahogy jött a jóidő, kis befőttes üvegben összeráztam a szobahőmérsékletű vízzel, semmi baja nem lett sosem.
2014. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
10%

Víz termoszban, por a cumisüvegben.

Biztos, hogy kell pótolni? Éjszaka mindig tele vannak a cicik! Nem érne meg egy próbát inkább a tejet szaporítani, mint nekiállni tápszerezni?

2014. márc. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ejszaka még egyelőre van tejem, inkább este 6 után van probléma. Csak érdekel, hogy ha éjszaka sem lesz, hohy oldjam majd meg.Most ezerrel fejek, de sajnos semmi bem jon a cicimből.
2014. márc. 8. 18:37
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
A legjobb tudásom szerint és a legtisztább lelkiismerettel válaszoltam Neked. Sajnálom, ha ennyire nem tetszett...
2014. márc. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Én mindenkinek zöld kezecskét adtam. Másoknak nem tetszett a válaszod.Én sem értem miért.-O
2014. márc. 8. 23:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!