Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen cumisüveg jó hasfájás...

Milyen cumisüveg jó hasfájás ellen?

Figyelt kérdés

A Phillips Avent és a Momma cumisüvegeitől mostanában fáj a hasa, hiába böfiztetem, illetve ezek elvileg nem engednék be a levegőt etetés közben. Egy hónapig jók voltak ezek, de valamiért mostanában minden etetés óriási sírással végződik.


Nektek milyen fajta üveg vált be ténylegesen?



2016. dec. 29. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Teljesen egy se szünteti meg, csak csökkentik.

Tommee Tippee és MAM anti colic üvegünk volt.

2016. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Állítólag a dr browns üvegek jók, ha a levegőnyelés okozza a hasfájást.

Mam anticolic üvegből etettem a kisfiam egyébként, ki akartam próbálni ezt az üveget de nála nem ennyi volt a gond, végül a Pregomin tápszer oldotta meg.

2016. dec. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dr brown nekünk segített. Nem múlt el a hasfájás, de valamival jobb lett.
2016. dec. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a kezdetetektől a Momma üveget használtuk(mostmár Momma cumifej+MAM üveg, a nagyobb űrtartalom végett) és kétlem, hogy a cumi lenne a főbűnös.. Nem feltétlen a levegőnyelés okozza a hasfájást, lehet a tápszer miatt is.. Aventből nem tudom melyik fajtát használjátok, de nálunk a Natural jött még be, attól sem volt óriási pocakfájás. Illetve az Infacol segített, ha nagy volt a gond. :)
2016. dec. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Azért gondoltam, hogy a cumisüveg miatt van, mivel pótlásként kapja a tápszert, de ha a lefejt anyatejet kapja meg üvegből, ugyanúgy keserves sírás a végeredmény. Szoptatás után nincs ilyen gond, akkor sem, ha nagyobb mennyiséget sikerül ennie.
2016. dec. 30. 00:39
 6/6 Veky ***** válasza:
0%
Én még nem ettem cumisüveget. :D
2017. jan. 1. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!