Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Milyen tápszert ajánlatok...

Milyen tápszert ajánlatok nagyon bukos babának?

Figyelt kérdés
Nutriton sűrítőt próbáltuk , most a legújabb BEBA H.A. A.R. de ettől ugyan úgy bukik elég sokat
2017. jan. 13. 08:27
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Rengeteg vissza jön a beba ar tapszerbol , komolyan ilyeszto mennyiség :( egész ruhacskaja és az én ruhám is tiszta tapszer lett :(
2017. jan. 14. 08:55
 12/17 A kérdező kommentje:
Humana Baby Fitt valóban bevált köszönöm a jó tanácsot :)
2017. jan. 18. 17:02
 13/17 anonim ***** válasza:
Örülök neki! :)
2017. jan. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Lehet el kiabáltam magam , 3 napja adjuk neki tökéletes volt semmi bukás annyira örültem ha volt is csak egy minimális a kis arcát meg töröltem ennyi , ma meg újra vissza bukott éves után közvetlen :(
2017. jan. 19. 12:36
 15/17 anonim ***** válasza:
Ez ne törjön le, korábban írtam, hogy nem szünteti meg, csak mérsékli! Bukni fog emellett is, hiszen attól, hogy sűrűbbet kap, a gyomorszája ugyanúgy tökéletlenül zár. Amíg az nem lesz elég fejlett, vissza fog valamennyi jönni, akármit eszik! Ezért ne keseredj el!
2017. jan. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

El sem tudom mondani mennyire örülök a válaszoknak, sokat segít a megnyugvásomban :) !


Még mindig megvagyok elégedve a Baby fittel, mert kozel sem bukik annyit , amennyit a beba h.a. a.r.-től !



Köszönöm a választ igazán hálás vagyok :) :)

2017. jan. 20. 06:52
 17/17 A kérdező kommentje:
Mondjuk ma a szokottnál több jött vissza :/ darabos volt a bukása 😬
2017. jan. 23. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!