Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Nutriton sűrítő a ti babátokna...

Nutriton sűrítő a ti babátoknak megfogta a hasát?

Figyelt kérdés
5 hetes a kisbabám és a bukások és a nyeldeklések miatt (visszanyeli ami feljön, sokszor a következő kajcsiig ezt csinálja, pihenni semntud nyugodtan ) nutriton sűrítőz javasolt a doktornő. Mivel úgy veszem észre hogy megfogja a pociját, gondoltam csökkentem az adagot,csak egy fél kanállal adok 100/ml-hez. Valaki próbálta hasonlóképpen, így is használhat? A gastrotuss babyt már próbáltuk, nem igazán szüntette meg a nyeldeklést, viszont már nem annyita savas amit visszanyel. Esetleg más megoldást tudtok?

2017. febr. 4. 19:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem fogta meg egyáltalán.
2017. febr. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem fogta meg, pedig szorulásra hajlamos.
2017. febr. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon megfogta a hasát!

2 hònapos korára kinôtte a refluxot, addig szörnyen nehéz volt.

2017. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Refluxot nem növik ki ilyen hamar.

Akkor csak sima bukás volt.

2017. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem, kicsit sűrűbb lett a széklete ugyan, de nem volt baja vele.
2017. febr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nekünk úgy tűnik megfogja, de már mindent próbáltunk amit a doktornő mondott és amiket olvastam és segíthetnének a refluxon. Eddig ez a sűrítő vált be, de így meg 2 nap után a kakival küzd, pedig itatom 2 kajcsi közt is. Már tanácstalan vagyok mit tegyek...

Esetleg hallottatok már a Mira babavízről, van valakinek tapasztalata vele? Úgy halottam az székrekedésre jó.

2017. febr. 5. 11:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem adhatod 5 hetesnek azt a gyógyvizet.
2017. febr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!