Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Két hetes, csak tápszeres...

Két hetes, csak tápszeres babátoknak ti adtok folyadékot a tápszer mellé?

Figyelt kérdés
Honnan veszem észre, ha szüksége van plusz folyadékra?

2015. ápr. 9. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Adtam volna, de nem kellett neki.:)

Neki elég volt magában a tápszer.

És onnan veszed észre, ha két tápszeres étkezés közt megkínálod folyadékkal és iszik, akkor szomjas, ha nem kell neki, akkor úgysem fog inni.

2015. ápr. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én adok neki vizet, vagy kamillateát (ízesítés nélkül). Van, hogy direkt az innivalót kéri, a tápszert löki ki a nyelvével. Mondjuk Ő nagyon izzadós, mindig melege van. Ha szopizna, szerintem Neki akkor is kellene innia. Két hetesen lett csak tápszeres, azóta kap inni is.
2015. ápr. 10. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Az én babám is két hetes tápszeres. Attól félek túl etetem. A tietek mennyit eszik egy evésre?
2015. ápr. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az enyém most, kicsit több mint 3 hetesen átlagban 80 és 100 mili között eszik, napi 6szor vagy 7szer.

Ez több, mint amennyit ennie "kellene" a védőnő szerint, de azt is mondta, hogy ha nem sír hogy fáj a hasa, nem bukik sokat és nyugodt, akkor ez nem gond.


Ugyanakkor e szerint e táblázat szerint pedig tök normál mennyiségeket eszik:

[link]



Mondjuk nekem szerencsém van vele, őt nem lehet túletetni, mert ha nem kér többet, akkor kiköpi a kaját vagy kilöki a nyelvével a cumit.

2015. ápr. 17. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!