Tenyleg hutobe se lehet tarolni a tapszert?

Figyelt kérdés
Most olvastam h nem lehetNE.En mar jo ideje ugy csinalom h este elkeszitem az ejszakai adagjat es ejszaka 30masodpercre be teszem a mikroba.Ezt igy nem is lehetne?Hutobe megromlik?
2017. aug. 30. 11:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűtőben nen romlik meg olyan gyorsan. Viszont elkészítve a mikróban nagyon hamar túlforrósodik. Meg frissen a tápszer is jobb.
2017. aug. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj de mielőtt tápszert adtál a babádnak nem olvastad el h hogyan kell elkészíteni? A dobozon feketén fehéren ott van. Nem véletlenül van ráírva hogyan kell elkészíteni. Minősègileg nem olyan mintha frissen készítenéd.
2017. aug. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem frissen készítve sem tart tovább sokkal. Amennyi idő alatt kiveszed a hűtőből már önthetnéd a felforralt vizet. Melegitened így is kell sőt mivel hűtőből veszed ki tovább melegíted mintha a pulton lévő vizet melegítenéd. A pàr kapàl tàpszerpor meg max 3 másodperc bekanalazni. Én frissen készítem. Szerintem nem feltetlenül romlik meg a hűtőben csak lehet a vitaminok egy része elvész az állásban.
2017. aug. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem romlik meg a hütőben, DE a minősége nem olyan, mint a frissen elkészítettnek. Minél kisebb a baba, annál rizikósabb , hogy a felszaporodott bacik gondot okoznak ( hasmenés, rossz szagú kaki ....). Persze, tudom, azzal jönnek, hogy dehát a kórházban is előre brkevert tápszert adnak....igen, csak ki tudja, hogy jól/ rosszul sterilizált üvegből, meg nincs nekik idejük hogy x babának kevergessék ott a tápszert, nyilván.
2017. okt. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!