Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg nem szabad előre...

Tényleg nem szabad előre bekeverni a tápszert?

Figyelt kérdés

Ha mondjuk este megcsinálom az éjszakai adagot, beteszem a hűtőbe és éjjel csak megmelegítem, az baj? Vagy tényleg mindig frissen kell bekeverni?

És ha nem issza meg az egészet mennyi ideig szabad még odadni? Egy órán belül még lehet?


2016. máj. 8. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:
31%

El lehet készíteni előre, 24 órát lehet hűtőben.

De ha már beleivott, akkor nem rakhatod el (nyálban lévő bacik erjesztésnek indítják - belekerül a cumisüvegbe).

2016. máj. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Az előre elkészítést nem tudom, de a meghagyott adagot 2 órán belül fel kell használni. Én mindig frissen adtam éjszaka is, ugyanannyi a vizet is felmelegíteni a mikróban. Forralj fel 1-1,5 litert egy nap, és akkor csak mikrózni kell.
2016. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is először úgy csináltam, hogy elkészítettem este, beraktam a hűtőbe, hogy milyen jó lesz, éjszaka csak melegíteni kell. Aztán egy éjszaka alatt rájöttem, hogy tök ugyanannyi megcsinálni egy adag tápszert, mint az elkészítettet fölmelegíteni. :)
2016. máj. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én mindig frissen adom neki, amíg éjszaka evett akkor is frissen csináltam meg.
2016. máj. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
24 órát lehet hűtőben tartani, de általában nincs rá okunk. Ha macerás a víz felforralása, használj babavizet! Mondjuk könnyen beszélek,mert a miénk nem ébredt éjjel soha, de van egy tippem, esetleg amíg a férjed pelenkáz, te kaját készítesz vagy fordítva? És akkor nem marad minden rád éjjelente, hanem csak egy feladat.
2016. máj. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nagynémém kórházban a tejkonyhán dolgozik. Ő készíti és adja a csecsemőknek a tápszert. Reggel bekeverik, ha kihül hűtő, majd annyit melegítenek a nap folyamán amennyi kell. Tehát igen, be lehet.

Én is gondban voltam vele, de ő megnyugatott. A kórházban az én fiam és minden gyerek azt kapta, és semmi bajuk.

2016. máj. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Frissen adom

Ha nem issza meg ... Attól függ mennyi marad .. ha sok akkor megpróbálom kicsit később Oda adni

Egy órán belül nem issza meg akkor inkább frisset csinálok neki

2016. máj. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!