Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tényleg elmúlhat a hasfájás 3...

Tényleg elmúlhat a hasfájás 3 hónapos korban egyik napról a másikra?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokra lennék kíváncsi. Kislányom most 2 hónapos, hasfájós, napközben változó, van olyan nap, hogy eszik - alszik, van hogy minden evés után ordít, sír, feszeng. Este fél6-6 körül kezdődik a nyűglődés, sírás, alig tudjuk megnyugtatni, este 9-ig eltart és éjszakai etetés után is nagyon feszeng, kínlódik. Próbálgatjuk a tápszereket, de érdemben egyiktől se jobb, a különféle cseppek sem segítenek. Tejfehérje mentes tápit kap egyébként. Nem merem elhinni, hogy ez csak úgy egyik napról a másikra elmúlhat. Akinek tápszeres volt a gyerkőc és nem variált a tápszerrel, ott is elmúlt 3 hónapos korban a hasfájás?

2017. szept. 22. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekem tápszeres volt, és igen, mindkettőnek elmúlt 3és4 hónapos koruk között. Milumil HA start optimát nagyon nem bírták, aztán mikor a Beba-ra váltottunk, sokkal jobb lett, aztán szépen megszünt.
2017. szept. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Milumil ha startot evett a fiam. Mondjuk ő kapott Espumisan cseppeket, de ő is 2-3 hónapos kora körül már nem volt hasfájós.

Egyszer nem kapott cseppet és nem is fájt a hasa. Azután már nem is kapott. Tehát az is lehet, hogy már 2 hónaposan se volt baja.. :/

2017. szept. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kipróbáltuk:infacol,espumisan,colief,grioe water, biogaia,lactose comfort, papaverin(papaverin hatott vmennyire, de az gyógyszer) és a komfort tápszert, hátha...de em volt változás így anyatejes.....és én is figyeltem,tejes és puffasztó cuccoknuku nuku....hasfájása vmi borzalom volt, azt hittuk Ferjemmel megorulunk, itt volt még a nagyobb teso is nekem mellette, akire nyáron nagyik vigyáztak, mert a pici sírásai miatt semmi másra nem volt ido. Ezen a héten toltotte a buvos kort....és a teso már itt egy ideje...nos sokkal jobb a helyzet... néha még sír mert rengeteget eszik, és utána fáj poci. De nagy visítás nincs és éber állapotban is elvan már. Azt hiszem ideje elmondani pár imát:D gugyoh rohogcsel, eleinte full végig visította a napot, babakocsiban is. Nem orulok neki, de mi a papverin miatt tudtuk kibírni pér hetet,de sose adtam neki az eloirt adagot, mindig kevesebbet és nagyon ovatosan kisebb adagokkal szoktattam le.

Nálunk az ido segített meg a papaverin 2 honapos kora korul...mosz estére azért kap lactase comfortot, espumisanz emg biogaiaz midnegyik másta jo és így nyugis.

Osszegezve a hardcoreoss babáknak cdak az ido segít. Nekem 2 hete kezd szép lassan javulni(remélem holnap is így lesz:D)

Ja elso babánál biogaia volt és semmi mas. Egész nap nyugis volt és mosolygós.

2017. szept. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Olvasram olyat akinek egyik napról a másikra lett olyan, mintha sose fájt volna a pocija. Tény tápszert nehezebben emészti, de a kisebbik nekem hirtelen lett nagy anyatejesként és így is borzalom volt ......szóval lehet vannak érzékenyebb babák és lehet nekik most lesz már jó a poci....plusz nekunka frontokra érzékeny a kisebbik.
2017. szept. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Mienk ugyan anyatejes volt, de rettenetes hasfájós volt. Kb 3,5 hónaposan múlt el, mintha sose lett volna! Kitartás!
2017. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!