Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Miért sír elvörösödött fejjel...

Miért sír elvörösödött fejjel és fuldokolva a3 hónapos kislányom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Külföldön élek a oárommal távol a csakádól.Egyedül neveljük a 3 hónapos kislanyunat.Ninden délután 17órától 20 óráig sír szegényke.A hasára tippelünk hogy az fájhat neki.Minden etetes elott kap Infacolt.Ma visítva elvörösödött fejjel fuldokolva sírt.De pár hete a kezet is rágja szerintünk jön a foga is. Nem tudom mit tegyek hogy a fájdalmat csillapítani tudjam.Mindig figyelek a büfiztetésre.

Tapos baba es minden etetés elott kap pici vizet hogy jobban segítse az emésztésben.


2017. okt. 8. 22:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Azért az Infacol se csodaszer!

Többféle dolgok, többféle variációban kipróbáltunk....

Nekünk espumisan + colief cseppek váltak be.

Nem tudom nálatok mit lehet kapni,de próbálkozni kell!

Lányomnál a pocakfájás nem járt sírással, "csak" evés közben tekergett. Fiam meg éjjel ordított órákat....

Fogzás is lehet. Arról pedig az a tapasztalatom, hogy nappal jól el lehet terelni a figyelmét.

Esetleg éhes? Én se akartam elhinni, hogy a babám délután egyszer hamarabb éhezik meg....aztán mégis.

Kitartást! Sok sikert! Ne adjátok fel!


Ui. Én a fogzásra még láz és fájdalomcsillapitó kúpot adtam... Ha már nagyon durva volt.

2017. okt. 9. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem elfárad délutánra. Nálunk is ez volt néhány hónapig du. négytől nyolcig minden nap. Kb. 5-6 hónapos volt, mire elmúlt.
2017. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nektek!!
2017. okt. 9. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!