Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mindent amit a tápszerről...

Mindent amit a tápszerről tudni kell. Minden érdekel, ami a témával kapcsolatos. Olvasgatok, és azt látom hogy kell mellé víz is, de csak nyáron?

Figyelt kérdés
Minden infó jöhet
2017. dec. 28. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell mellé víz. A hozzátáplálásig nincs szükség plusz folyadékra
2017. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
húgom adott mindkettőnek, ittak is rendesen. Egyik sem panaszkodott, hogy ne lenne szomjas. Még élnek.
2017. dec. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Anyatej mellett is kapott kamilla teát mert gondok voltak a kakival.Tápszer mellett is kap teát, vizet, most már gyümölcs levet is.

Nem gondolom, hogy a csecsemeő nem lehet szomjas.

Persze evés előtt nem itattam.

Baja nem lesz, szerintem kínáld meg és meglátod elfogadja e.Ha igen akkor szomjas.

2017. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Én adtam vizet is plusszban elejétől fogva, de tavaszi baba volt, szóval kb egyből nyár volt miután született. Szerintem probáld ki, ha kéri adj, ha nem nem.
2017. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem kell viz mellé, a csecsemőkort mi leginkább gyógyító intézményekben töltöttük, mindenhol azt mondták nem kell víz, 40 fokos melegben is azt mondták, hogy ha nagyon akarok adjak, de nem kell, mert a tápszer is vízből van. Félévesen kezdtem hozzátáplálni, azóta kap vizet, vagy cukormentes gyümölcslevet, de inkább a vizet ajánlom és a gyerekdokink is, szerinte csak akkor nem iszik, ha nem szomjas, nem kell erőltetni és nem kell gyümölcslevekkel rávenni az ivásra.
2017. dec. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kapott se vizet se teát!nyáron viszont igen,de éppen akkor kezdtük a hozzátaplalast!
2017. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%

Látom le leszek nullára pontozva, de én is adtam neki vizet.

Oké hogy elég neki folyadéknak a tápszer, de sokszor volt hogy nem is éhség miatt sírt hanem szomjas volt, megszomjazhat 2 étkezés között is akár nyár van akár tél.

Főleg refluxos és székrekedéses volt, gyerekorvos is azt mondta hogy a több folyadék enyhíti a maró torok érzést és a székletlágyításba is segít.

Amúgy ezen kívül sok mindent nem lehet elmondani ,ne ijedj meg ha akár a 3. tápszer se válik be, nálunk pl az 5. vált csak be, ezt székletből úgy is észreveszed.

Tápszert ha már beleivott soha ne megítsd újra, illetve 1 órán belül használd fel.

Tápszer mindig friss legyen, ha utaztok valahova termoszba 37 fokos víz illetve por és csak össze kell keverni.

2017. dec. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Anyatej mellett is kell víz, tápszer mellett is.
2017. dec. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat :)
2017. dec. 29. 05:34
 10/10 anonim ***** válasza:
79%
Ha az én fiam nem kapna vizet,végig üvöltené a napot.5honapos,tápszeres mostmár és ugy issza a vizet mint aki maratont futott és kiszáradt :) harmadik gyerek,nekem sosem mondák hogy nem szabad.
2017. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!