Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Tápszert mindenkinek az orvos...

Tápszert mindenkinek az orvos ír fel receptre? Vagy csak akkor, ha valamire allergiás a gyerek?

Figyelt kérdés
2018. jan. 10. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz boltban is, de ha az orvos írja fel úgy olcsóbb
2018. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem csak akkor, ha allergiás. Nekem már kevés a tejem, mondtam neki és adott receptet.
2018. jan. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban anyatej pótlására írják fel, az már részletkérdés, hogy normál, HA, reflux, stb.
2018. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kértem a biztonság kedvéért. Most úgy néz ki van tejem neki elég. Van. amikor fejem, van mikor mellre teszem, mind a kettőt elfogadja. Fejni azért szeretek jobban, mert amíg alszik látom mennyi jön le. Nem is igazán használjuk a tápszert. Érdemes az orvossal felíratni egyébként, nem csak azért mert olcsóbb, hanem mert ha valami kérdésed van ő tud rá választ adni.
2018. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!