Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Orvosok! Harapott ütött vagy...

Orvosok! Harapott ütött vagy akár rúgott meg titeket egy gyerek?

Figyelt kérdés
Hogy reagáltatok? Beszélt màr csúnyaán veletek gyerek? Milyen aggresszív interakció irányult ellenetek munkátik során kisgyeremek, kamasz gyerek álltal? Miérr csinálta veletek a gyeremek amit csinált?

2017. aug. 21. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Biztos sok orvos időzik itt...
2017. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok orvos, de tisztan emlekszem h a fogdoki azt mondta nem ért a foghuzashoz csak megnez de kihuzta a fogam en állba rugtam ugy jott ki a fog :D mar nagyon keves tartotta. Azert vittek el mert már lila volt es nagyon mozgott de nem engedtem hozzányulni. Jót nevetett rajta a bácsi kaptam matricát is :)
2017. aug. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Én anno megharaptam az orvost 6 évesen a kötelező oltásnál, akadályozott a menekülésben. Le is hánytam valamikor.


Ma a lányom orvosa, sokkal kevésbé kedves és életvidám, pedig még nem is hányta le és meg sem harapta a gyerekem.


Szerintem rengetegszer fordul elő.

2017. aug. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Valahogy nem tudom elképzelni, hogy bármilyen orvos itt olvasgat gyk-n. :D

Ők mélyen elítélik és lenézik az ilyen oldalakat, mert pont az ilyen és hasonló fórumokon szoktak a rendkívül okos emberek internetes diagnózisokat állítani fel maguknak és utána lehülyézni az orvosokat, akik esetleg mást mondanak a vizsgálatok fényében, mint amiket itt összeírnak a neten. :D

De hogy a kérdésre is válaszoljak: igen, előfordul az ilyen, biztos nagyon örülnek neki.

2017. aug. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

Amikor kiszedték a mandulámat, megkért az orvos szépen, hogy köpjem ki a vért, én meg egy hatéves dühével rendesen képen találtam... amikor a lányom manduláját szedte, azt mondta, hozzá nem nyúl, míg nem alszik a gyerek. :)


Én trauma ambulancián vagyok (mióta sbo-nk is van, a friss eseteket már nem mi látjuk el, de 20 évig az is a miénk volt), kaptam rendesen a kicsiktől. :) De nyilván rémültek, fájdalmuk van, ez meg egy felnőttből se a jobbik énjét hozza ki. Nekem ezért a nagyon türelmes, nyudogt, békés gyerekek sokkal emlékezetesebbek...

2017. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Én egyszer majdnem szemen köptem egy fogorvost, pedig nem is voltam olyan kicsi(10-12 éves) meg párszor visszapofáztam mindenféle orvosnak, ami persze tudom, hogy hülyeség, de betegen nehéz uralkodni a nyelvemen:)(az ősök vére nem válik vízzé:D)
2017. aug. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Anyukám már nem volt gyerek,tán 21 éves volt, és ptx miatt volt becsövezve a mellkasa. Na az szépen benőtt. Amikor kitépte a doki,úgy megrúgta anyukám a dokit a nagy fájdalom miatt,hogy a dokinak eltört a térde. Azóta is sánta...
2017. szept. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én radiológus vagyok, sürgin ultrahangoztam volna kisiskolás gyereket, aki előzőleg biciklivel borult, szája felrepedt, a vért a hányadék jellege alapján jórészt lenyelte szegényke.

Ölembe hányt, el kellett mennem gatyát cserélni:S addig állt a rendelés.

A mammográfiás kérdések miatt vagyok itt főleg, meg némely válasz nagyon mókás:)

2017. okt. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!