Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Negy hetes babanak, ha tapszer...

Caddy23 kérdése:

Negy hetes babanak, ha tapszerrel taplaljuk, kell meg valamilyen folyadekot adni neki, gondolok itt egy pici teara stb?

Figyelt kérdés

2018. jan. 20. 13:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vízzel kínálhatod esetleg, de nem valószínű hogy kelleni fog neki.
2018. jan. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem hiszem.nyáron hőségben igen.

Mi anyatej mellett is kamilla teáztunk a széklet miatt.

Ha csak nincs valami különösebb ok akkor nem kell.

2018. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha van eleg pisis pelis es a kutacsa nincs beesve, akkor nem kell, de vizzel kinalhatod esetleg.

Az enyemek tapszer mellett egyaltalan nem akartak inni, ok is teli babak voltak. Mikor jott a nyar, a meleg es elkezdtuk a hozzataplalast, tehat kevesebb folyadek ment me tapszerrel, akkor mar ittak vizet, szomjasak voltak.

2018. jan. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem kell egyenlőre. Én hozzátáplálásig nem itattam külön.
2018. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem. Majd nyaron a 43 fokban.
2018. jan. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan kínáld, de ne teával, hanem sima felforralt vízzel. A tápszer por alapú, tehát nem összehasonlítandó az anyatejjel, vagyis lehet hogy kívánná a folyadékot. És nem csak nyáron, a 45 fokban!

Egészségügyben dolgoztam, sajnos hallottam eseteket, és láttam olyan csecsemőket akik kizárólag tápszeres táplálás mellett száradtak ki, mert az anyuka nem kínálta egyéb folyadékkal.

Nem lesz baja ha napjában párszor megkínálod!

2018. jan. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Tavaszi lányom nyáron igényelte a vizet a tápszer mellé, az őszi születésű csak a hozzátáplálás megkezdése után ivott értékelhető mennyiséget.
2018. jan. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hogyan adjunk neki vizet, kiskanalbol probaljuk ?
2018. jan. 20. 21:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha ugyis tapszeres, akkor adhatod cumisuvegbol, nem kell izgulni, hogy cumizavaros lesz.

Pl en vizre hsznaltam is kis meretu, 125 ml-es uveget, amikor tapszernek mar keves volt, viznek viszont boven eleg.

Annyi, hogy ahhoz az egyes meretu gumit hasznaltam, mert a viz ugye higabb, mint a tapszer es igy is jott belole rendesen.

De a te babad meg picike, gondolom te meg a tapszerhez is a kis lyukut hasznalod.

2018. jan. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Én a tápszer mellé szinte az elejétől fogva kínáltam forralt vizet a babámnak. A tápszer az nekik ugye étel,nem szomjoltó. Külön vettem neki vízivásra használatos cumisüveget,abból ivott szépen,és egyre többet. Igényelte a folyadékot. Babateat felesleges,hacsak nem hasfájós,mert arra az édeskömény tea nagyon jó,és finom is. Legelőször kiskanálból adtam neki,úgyis elfogadta.

Mondjuk én mindig néztem neki a kutacsát is.

2018. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!