Caddy23 kérdése:

Neocate tápszert hogyan tudnám beszerezni olcsóbban?

Figyelt kérdés
Két hónapos kislányomról kiderült, hogy tejfehérje allergiás. Erdélyben lakunk ,itt nem támogatott semmilyen tápszer, nehezen beszerezhető ez a típusu tápszer és drágább mint Magyarországon.Jelenleg minden héten átjárok tápszerért, csak hát 10.000 ft egy dobozzal és nem tudom meddig bírjuk anyagilag.Kellene valamilyen megoldás ha esetle tudna ajánlani valaki.

2018. febr. 11. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Facebookon a tejallergiások csoportjában kérdezz rá, hogy nem adna-e el neked valaki kedvezményes áron. Itt ha jól tudom 900 ft körül van gasztrós javaslatra.
2018. febr. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2018. febr. 11. 16:57
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnálom :(

Az a baj, hogy Mo-n se veszik túl lazán ezt a tápszert.. A mi gyerekorvosunk kizárólag annyit ír fel, amennyi a javaslatban szerepel.. de hátha van valakinek felesleges, szerintem is kérdezz rá csoportban!

2018. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekünk gasztrós kiirta 90 százalekosra igy 1400Ft. Adnèk szivesen receptet, de nekunk már junior van es az 1év felettieknek jo. Jófogason láttam árulnak páran.
2018. febr. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!