Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Tápszeres táplálás » Mennyibe kerül a legolcsóbb...

Mennyibe kerül a legolcsóbb receptre kapható tápszer és melyik az?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 7. 13:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Hogy melyik a legolcsóbb, nem tudom.

A Milumil Ha receptre 2000,- körül volt.


Ha esetleg még írnak mások, láthatod kb milyen lehetőségek vannak.

2018. ápr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lactogen Harmony 800 g, 950-1000 Ft közt van. Mást nem ismerek.
2018. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lactgen harmony. Viszont az hog olcsó nem biztos hogy jó is. Ismerősöm babája ezt kapta, állandóan bukott tőle,nem gyarapodott semmit.

Kérlek ne a gyereken spórolj ő nem tehet semmiről.

2018. ápr. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lányomnak Novalac Allernova tápszert írt fel a gyerekorvos ekcéma miatt, ez 300-400 ft körül van 90%-os támogatással.
2018. ápr. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Pont a tápanyagon akarsz sporolni ami a legfontosabb neki? Ez után az jön hogy nem váltod ki a kötelező vitamint de gyogyszereket sem?
2018. ápr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pont ma váltottam ki a legújabb próbatápszerünket, bukás miatt kell váltanunk, de eddigieket nem ette a gyerek. A milumil ra optima 900 gramm és 1200 forint körül volt. Klasszisokkal olcsóbb mint az eddig evett beba laktózmentes ami 400 gramm és 2400 forint és nem támogatott.
2018. ápr. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm . Nem spórolni akartam a gyereken csak kiváncsi voltam. Mi a Humana Ha esszük és egyenlőre bevált
2018. ápr. 8. 22:46
 8/9 anonim válasza:
A tápszer ára attól is függ, hogy receptre kapod-e vagy sem. Ha pl. valamelyik szülő allergiás valamire, akkor lehet ún. 'HA' típusú tápszert felíratni, pl. Beba HA. Az ár összefügg a minőséggel; a HA típusú tápszerek drágábbak, de könnyebben emészthetők, szerintem jobbak, mint a simák.
2018. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A Beba Start HA 2900-3200 körül van attól függ hol veszed.

Vényre 2200. A Milumill Ha kb. ugyan ez az árkategória.

2018. máj. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!